Ви зважилися на такий складний крок, почали самостійної робити ремонт.

 • 0
 • Кошик порожній

Робимо ремонт самі

Робимо ремонт самі

Робимо ремонт самі

22.09.201549

Ви зважилися на такий складний крок, почали самостійної робити ремонт.

Тепер креслимо приблизний план приміщення, дотримуючись зручний масштаб. Якщо у вас з'явилося бажання зробити перепланування, то варто звернутися в проектну організацію, що має всі необхідні дозволи. Або ви хочете жити в аварійній квартирі, а може ще доведеться зустрінься з людьми з БТІ. Вам це явно не потрібно. Такс, тепер план у вас є, наносимо туди реальні розміри, що б можна було розставити меблі і все-все прилади, які вам так потрібні.

 Далі. Читаємо уважно книги, статті, вирізки з журналів, де написано про матеріали, чого і в яких кількостях вам потрібно, і все це записуємо. Наступний етап планування "робимо ремонт самі" - розстановка меблів, техніки, сантехніки. Зробіть кілька різних варіантів, і покладіть на пару днів кудись подалі. Потім всією сім'єю уважно розглядаємо, і вибираємо остаточний варіант. 

Наступний креслення - покриття для підлоги. Щоб менше було клопоту, то виберіть однорідні покриття, щоб були близькі за кольором. Тільки не забувайте, що в кожній кімнаті матеріал по ідеї різний. Ну не поставите ви у ванній паркет? Ну і найважливіше - це вибір палітри для вашої квартири, будинку. Кольори повинні приносити гармонію, відчуття повного спокою, і взагалі повної незалежності від іншого світу. Ви все таки вдома. У будинку який зробили самі.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх