Ви зважилися на такий складний крок, почали самостійної робити ремонт.

  • 0
  • Кошик порожній

Робимо ремонт самі

Робимо ремонт самі

Робимо ремонт самі

22.09.2015121

Ви зважилися на такий складний крок, почали самостійної робити ремонт.

Тепер креслимо приблизний план приміщення, дотримуючись зручний масштаб. Якщо у вас з'явилося бажання зробити перепланування, то варто звернутися в проектну організацію, що має всі необхідні дозволи. Або ви хочете жити в аварійній квартирі, а може ще доведеться зустрінься з людьми з БТІ. Вам це явно не потрібно. Такс, тепер план у вас є, наносимо туди реальні розміри, що б можна було розставити меблі і все-все прилади, які вам так потрібні.

 Далі. Читаємо уважно книги, статті, вирізки з журналів, де написано про матеріали, чого і в яких кількостях вам потрібно, і все це записуємо. Наступний етап планування "робимо ремонт самі" - розстановка меблів, техніки, сантехніки. Зробіть кілька різних варіантів, і покладіть на пару днів кудись подалі. Потім всією сім'єю уважно розглядаємо, і вибираємо остаточний варіант. 

Наступний креслення - покриття для підлоги. Щоб менше було клопоту, то виберіть однорідні покриття, щоб були близькі за кольором. Тільки не забувайте, що в кожній кімнаті матеріал по ідеї різний. Ну не поставите ви у ванній паркет? Ну і найважливіше - це вибір палітри для вашої квартири, будинку. Кольори повинні приносити гармонію, відчуття повного спокою, і взагалі повної незалежності від іншого світу. Ви все таки вдома. У будинку який зробили самі.

Інші новини розділу

наверх