Жалюзі в Україні з'явилися відносно давно. І люди, подивившись на всі плюси такої конструкції, почали масово скуповувати жалюзі, перш за все - щоб захистити своє внутрішнє приміщення від сонячних променів і чужих поглядів.

 • 0
 • Кошик порожній

Рольставні або жалюзі

Рольставні або жалюзі

Рольставні або жалюзі

22.06.201541

Жалюзі в Україні з'явилися відносно давно. І люди, подивившись на всі плюси такої конструкції, почали масово скуповувати жалюзі, перш за все - щоб захистити своє внутрішнє приміщення від сонячних променів і чужих поглядів.

То що ж таке рольставні? Насправді як і жалюзі ролокасети захищають приміщення від сонячного світла і чужих поглядів, але рольствні також володіють і іншими більш складними функціональними характеристиками - так як ролети встановлюються, найчастіше, зовні приміщення, на відміну від жалюзі, то вони також виконують і захисну функцію , тобто бар'єром незаконного проникнення в житло, плюс захищають приміщення від негоди (в закритому вигляді). Давайте все-таки розглянемо докладніше ці конструкції. 

Отже, жалюзі. Класичні жалюзі встановлюються всередині приміщення на віконний проріз (найчастіше, вони вішаються на спеціальний кріплення над віконним отвором). Але є і більш сучасні види жалюзі, які вбудовуються в склопакети. У класичних жалюзі є дві системи управління - механічна і автоматична. Спочатку, коли жалюзі прийшли в Україну, у них існувала тільки механічна система управління, але з часом, коли з'явилася необхідність групового управління жалюзі в великому приміщенні - з Європи до нас прийшла автоматична система управління. За ціною найбільш недорогі - звичайні механічні жалюзі. Як профіль у жалюзі використовуються різні матеріали - алюміній, дерево, бамбук, тканина, пластик. Бувають також мультифактурні жалюзі, які складаються одночасно з декількох матеріалів. Ми визначили, що у жалюзі є всього дві функції - захист приміщення від сонця і поглядів сусідів, що вони встановлюються безпосередньо всередину приміщення і мають дві системи управління - механічну й автоматичну. Розберемо тепер рольставні. 

Рольставен встановлюються, як правило, зовні приміщення, також у віконний отвір. Якщо жалюзі є - вертикальні і горизонтальні, то рольставні - тільки горизонтальні, так як профільне полотно відкривається і закривається тільки зверху вниз. У рольставней існує теж дві системи управління - механічна і автоматична, а профіль рольставней, найчастіше, виконаний зі спеціального алюмінієвого профілю (цілісно-вилитого або ж з наповнювачем), також існує решітчастий профіль, але ми не будемо вдаватися в подробиці. Найголовніше завдання рольставней - це захист приміщення від проникнення зловмисників і негоди, а другорядними завданнями якраз є захист від сонця і поглядів. Виходить, що головні завдання, які виконують жалюзі, є у рольставней додатково не головними завданнями. Ще хочеться уточнити, що захистити приміщення від сонця і поглядів за допомогою рольставней можна буде тільки повністю закривши рольставні - а значить, що ваше вікно повністю буде закрито. 

Що ж, ми Вам підказали - чим же відрізняються жалюзі від рольставней, тепер вибір за Вами. Визначте точно мети, які Ви хочете досягти, після чого вж

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх