Жалюзі в Україні з'явилися відносно давно. І люди, подивившись на всі плюси такої конструкції, почали масово скуповувати жалюзі, перш за все - щоб захистити своє внутрішнє приміщення від сонячних променів і чужих поглядів.

  • 0
  • Кошик порожній

Рольставні або жалюзі

Рольставні або жалюзі

Рольставні або жалюзі

22.06.2015107

Жалюзі в Україні з'явилися відносно давно. І люди, подивившись на всі плюси такої конструкції, почали масово скуповувати жалюзі, перш за все - щоб захистити своє внутрішнє приміщення від сонячних променів і чужих поглядів.

То що ж таке рольставні? Насправді як і жалюзі ролокасети захищають приміщення від сонячного світла і чужих поглядів, але рольствні також володіють і іншими більш складними функціональними характеристиками - так як ролети встановлюються, найчастіше, зовні приміщення, на відміну від жалюзі, то вони також виконують і захисну функцію , тобто бар'єром незаконного проникнення в житло, плюс захищають приміщення від негоди (в закритому вигляді). Давайте все-таки розглянемо докладніше ці конструкції. 

Отже, жалюзі. Класичні жалюзі встановлюються всередині приміщення на віконний проріз (найчастіше, вони вішаються на спеціальний кріплення над віконним отвором). Але є і більш сучасні види жалюзі, які вбудовуються в склопакети. У класичних жалюзі є дві системи управління - механічна і автоматична. Спочатку, коли жалюзі прийшли в Україну, у них існувала тільки механічна система управління, але з часом, коли з'явилася необхідність групового управління жалюзі в великому приміщенні - з Європи до нас прийшла автоматична система управління. За ціною найбільш недорогі - звичайні механічні жалюзі. Як профіль у жалюзі використовуються різні матеріали - алюміній, дерево, бамбук, тканина, пластик. Бувають також мультифактурні жалюзі, які складаються одночасно з декількох матеріалів. Ми визначили, що у жалюзі є всього дві функції - захист приміщення від сонця і поглядів сусідів, що вони встановлюються безпосередньо всередину приміщення і мають дві системи управління - механічну й автоматичну. Розберемо тепер рольставні. 

Рольставен встановлюються, як правило, зовні приміщення, також у віконний отвір. Якщо жалюзі є - вертикальні і горизонтальні, то рольставні - тільки горизонтальні, так як профільне полотно відкривається і закривається тільки зверху вниз. У рольставней існує теж дві системи управління - механічна і автоматична, а профіль рольставней, найчастіше, виконаний зі спеціального алюмінієвого профілю (цілісно-вилитого або ж з наповнювачем), також існує решітчастий профіль, але ми не будемо вдаватися в подробиці. Найголовніше завдання рольставней - це захист приміщення від проникнення зловмисників і негоди, а другорядними завданнями якраз є захист від сонця і поглядів. Виходить, що головні завдання, які виконують жалюзі, є у рольставней додатково не головними завданнями. Ще хочеться уточнити, що захистити приміщення від сонця і поглядів за допомогою рольставней можна буде тільки повністю закривши рольставні - а значить, що ваше вікно повністю буде закрито. 

Що ж, ми Вам підказали - чим же відрізняються жалюзі від рольставней, тепер вибір за Вами. Визначте точно мети, які Ви хочете досягти, після чого вж

Інші новини розділу

наверх