Багато хто задається питанням, як вибрати відповідну за розміром керамічну плитку.

 • 0
 • Кошик порожній

Розмір керамічної плитки

Розмір керамічної плитки

Розмір керамічної плитки

12.07.201535

Багато хто задається питанням, як вибрати відповідну за розміром керамічну плитку.

Фахівці в даному випадку використовують термін "формат", який відповідає за розмір плитки і за її форму. До вибору цього формату потрібно підходити відповідально, особливо якщо плитка купується оптом. Ні для кого не секрет, що загальний вигляд кімнати і її вартість залежать від розміру плитки.

Якщо керамічна плитка з тих чи інших причин не виправдає очікувань, то її необхідно буде замінити. Керамічна плитка незвичайних розмірів і форм стала з'являтися зовсім недавно. Вони поставляються передовими європейськими компаніями. Слід згадати про те, що в Україні цей матеріал менш популярний, ніж в інших європейських країнах. І на те є причини. Адже, наприклад, не будь-який професіонал буде братися за роботу з якоїсь великої плиткою розміром 30 на 60 см, так як в цьому випадку може швидко проявитися будь-яка помилка. Чим менше площа однієї плитки, тим простіше майстру позбутися від кривизни поверхні, але при цьому ціна різної за розміром плитки і техніка її укладання однакова.

Багато хто впевнений в тому, що маленька за розміром квадратна плитка назавжди пішла в минуле, але ж не будь-які крайнощі виправдовують себе в оформленні кімнати. Типовий кухонний "фартух" з плитки 10 на 10 см до сих пір може виглядати досить привабливо. Все добре, коли плитка однотонна. Однак, якщо на її поверхні є який-небудь малюнок, то справа помітно ускладнюється.

Ще складніше все стає, якщо планується прикрасити стіну додатковими декоративними вставками. У цьому випадку на допомогу може прийти універсальна мультиформатна колекція. Таку плитку можна укладати на будь-яку поверхню (не важливо, будь то підлога, стіна або поверхню меблів). Вона не ділиться на підлогову і настінну. Однак, є величезна різноманітність форматів і рамок.

Існують також різні декоративні вставки, бордюри та інші елементи для прикраси стільниць. Значить, якщо людина затіяв ремонт, то при виборі керамічної плитки він обов'язково буде звертати увагу на її розмір. Сьогодні на будівельному ринку є величезна різноманітність керамічної плитки, і тому знайти підходящий варіант буде зовсім не складно. Якщо проявити трохи винахідливості і фантазії, то ванній кімнаті або кухні можна надати оригінальний і естетичний зовнішній вигляд.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх