Еще до недавних пор душевая кабина по цене и популярности относилась к категориям предметов роскоши. Сегодня уровень технологичности изготовления и практичные материалы дают возможность практически каждому ощутить удовольствие принятия душа.

  • 0
  • Кошик порожній

Розслаблююча ванна або душ, що бадьорить?

Розслаблююча ванна або душ, що бадьорить?

Розслаблююча ванна або душ, що бадьорить?

19.12.2014107

Ще донедавна душова кабіна за ціною та популярністю ставилася до категорій предметів розкоші. Сьогодні рівень технологічності виготовлення та практичні матеріали дають можливість практично кожному відчути задоволення від прийняття душу.

Для багатьох сімей, які стоять перед вибором, у процесі ремонту ванної кімнати, що ж варто вибрати ванну або душову - це справжня дилема. Безперечно, душові кабіни значно економлять простір, якщо йдеться про обмежену квадратуру роздільного санвузла. Крім того, тонізуючий душ під струменями води дуже корисний для організму, а також, згідно з дослідженнями, економить витрату води. Подібний гідромасаж зарядить енергією весь робочий день.

З іншого боку, ванна - улюблений метод релаксу. Перебуваючи в ароматній теплій воді в хмарах піни, можна паралельно здійснювати різні процедури для обличчя та волосся, що значно важче зробити в душі. До того ж, лежачи у ванній складніше отримати травму. Ванна найбільш прийнятний варіант і в тому випадку, якщо купанню підлягають діти в компанії качечок і корабликів.

Так чи інакше, наші звички в гігієні та умови експлуатації визначають, що ж у результаті вибрати – ванну чи душову кабіну. Виробники-лідери на європейському ринку понад 30 років, а також на вітчизняному порядку 10 років на сьогоднішній день пропонують широкий асортимент моделей ванн та душових. Виготовляється подібна сантехніка, як із традиційних матеріалів, так і прогресивних хімічних сполук – акрилу, кварилових матеріалів. На сторінці представлений досить широкий модельний ряд популярних виробників Villeroy&Boch та Duravit. Пластичні матеріали дозволяють створювати неповторний дизайн за допомогою асиметричних форм. Це також дозволяє подолати деякі недоліки традиційних ванн, а саме реалізувати економію простору завдяки кутовим моделям.

На користь сучасних акрилових та кварилових сантехнічних матеріалів може уточнити їх переваги, а саме: 

  • такий матеріал чудово поглинає шум води;
  • ванна, армована акрилом, зберігає тепло води і сама по собі не є крижаною;
  • поверхня душового піддону та ванни з акрилу не ковзає;
  • сучасна акрилова сантехніка при постійному контакті з водою виключає наявність мікробів та плісняви;
  • має привабливий зовнішній вигляд, заявляє права на ексклюзивність у дизайні;
  • простота в установці завдяки незначній вазі;
  • підлягає поточному ремонту, за потреби.

Ванна або душ від європейських виробників Villeroy&Boch і Duravit - чистота, комфорт та елітний дизайн, незалежно від того, на чию користь буде прийнято рішення.

Інші новини розділу

наверх