Саммит в Брюсселе завершился без достижения согласия по поводу следующего семилетнего бюджета ЕС, включающего 27 стран. Позднее новое собрание будет назначено, чтобы разобраться в трудностях, но пока неясно, как все разногласия будут решены.
 • 0
 • Кошик порожній

Саммит ЕС по бюджету закончился провалом

Саммит ЕС по бюджету закончился провалом

Саммит ЕС по бюджету закончился провалом

24.11.201225
Глава Европейского Совета Херман Ван Ромпей выразил уверенность, что сделка могла бы быть достигнута в начале следующего года. В течение нескольких часов переговоров не удалось преодолеть большие разрывы между богатыми странами и теми, которые полагаются в основном на финансирование ЕС.

Великобритания заявила, что текущие расходы ЕС должны быть заморожены на нынешнем уровне. Доминирующие государства еврозоны, Германия и Франция, не смогли договориться о бюджете, а премьер-министр Великобритании Дэвид Кэмерон выступил против таких расходов.

Неспособность принять решение о бюджете стала болезненным вопросом для политиков всего через несколько дней после того, как министры финансов 17 государств еврозоны не смогли договориться об условиях выдачи нового транша для Греции.

Неспособность договориться о бюджете к концу следующего года будет означать, что бюджет 2013 года перейдет на 2014 год, поставив некоторые долгосрочные проекты на грань риска. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх