Без комфортного і практичного використання унітазу не обходиться жодне житло, офісне приміщення, магазин або ж виробнича організація, оскільки дане санітарно-технічний пристрій просто незамінне в створенні максимального комфорту у використанні туалетної кімнати.

 • 0
 • Кошик порожній

Сантехнік. Як правильно підібрати унітаз

Сантехнік. Як правильно підібрати унітаз

Сантехнік. Як правильно підібрати унітаз

24.01.201657

Без комфортного і практичного використання унітазу не обходиться жодне житло, офісне приміщення, магазин або ж виробнича організація, оскільки дане санітарно-технічний пристрій просто незамінне в створенні максимального комфорту у використанні туалетної кімнати.
На ринку сантехнічного обладнання надано великий асортимент з відповідними технічними якостями, варіантами конструкції і навіть з індивідуальним зовнішнім виглядом.

І саме тому для правильного вибору рекомендується заздалегідь визначитися з усіма критеріями, після чого можете приступати до придбання найбільш прийнятного унітазу відповідно до поставлених завдань.

Головні рекомендації по підбору

Для того, щоб вибрати кращий тип унітазу, розгляньте всі критерії і параметри, які розглядаються в такому випадку, оскільки саме так можна буде вибрати саме те, що потрібно.

Чаша унітазу.

Тарілчаста чаша на даний момент вважається вже не таким популярним варіантом, можна навіть сказати, застарілим, але все ж вона також має місце на тематичному ринку. Головна перевага полягає в повноцінному відсутності бризок.

При розгляданні козиркового варіанту чаші з самого початку звертається увага на гігієнічність, оскільки так само практично повністю відсутні бризки.

Комірні чаші серед наданого асортименту вважаються найбільш практичними, економічними та чистими варіантами за критерієм витрати води, при тому, що рівень очищення чаші досить прийнятний. Але в той же час спостерігається багато неприємних бризок, які потрапляють на одяг і на тіло людини, доставляючи тим самим певні незручності.

Види змивання.

На особливу увагу заслуговує і спосіб змивання унітазу, який вважається головною характеристикою для того чи іншого типу даного сантехпрібора. І тут пам'ятайте, що бувають конструкції з прямим способом змивання, коли вода рухається в одному напрямку, не змінюючи його протягом всього процесу.

Існують і моделі з круговим способом змивання, коли вода проходить по каналах чаші зі зміною напрямку руху. І завдяки цьому омивається вся чаша унітазу, що вважається більш практичним рішенням з боку гігієнічності та чистоти.

Робити вибір найбільш підходящого даного санітарно-технічного обладнання рекомендується на основі гігієнічності та виробленого рівня шуму в процесі роботи.

Установка.

Визначитися з типом влаштовує вас сантехнічного обладнання - це пів справи.
Важливо правильно встановити унітаз, щоб забезпечити два моменти.

 1. Надійне кріплення до підлоги.
 2. Правильний і надійний підведення до каналізації, щоб уникнути протікань, забивання та пропускання специфічних запахів.

Найбільш оптимальним варіантом буде викликати сантехніка, і надовго забути про різного роду проблеми.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх