В напряженном матче команда Геннадия Лисенчука обыграла сборную Японии, с которой украинцы имели неудачный опыт взаимоотношений накануне мирового первенства. Тогда "сине-желтые" проходили акклиматизацию в Таиланде и проиграли Стране восходящего солнца со счетом 3:2. Сегодня украинцы имели не меньше проблем с крепкой азиатской сборной, но сумели гарантировать себе место в восьмерке сильнейших футзальных сборных мира.
 • 0
 • Кошик порожній

Сборная Украины по футзалу вышла в четвертьфинал чемпионата мира

Сборная Украины по футзалу вышла в четвертьфинал чемпионата мира

Сборная Украины по футзалу вышла в четвертьфинал чемпионата мира

13.11.201225
В первом тайме на паркете была только одна команда - украинцы сознательно отдали инициативу Японии, сами же при первой возможности опасно атаковали. Первая контратака завершилась сочным ударом Чепорнюка в ближний угол - голкипер Японии в забавном розовом костюме не успел даже руки поднять. На 5-й минуте Федорченко классно пробил из-под защитника, а еще через несколько оборотов минутной стрелки прессинг украинцев заставил Японию ошибиться вблизи своей штрафной. Журба подарком воспользовался, катнув мяч в пустые ворота.

До конца первого тайма Украина еще трижды успела огорчить японцев - сперва Рогачев завершил эффектную комбинацию "сине-желтых", затем Овсянников реализовал большинство, а подытожил ударную 20-минутку все тот же Овсянников.

С пассивом в шесть пропущенных мячей Япония весь второй тайм провисела на воротах Украины. Азиаты атаковали впятером, что давало им преимущество при комбинациях. На 33-й минуте счет уже был 6:3 в пользу Украины, но большего японцам "сине-желтые" не позволили.

Соперник Украины по четвертьфиналу чемпионата мира по футзалу определиться в противостоянии Ирана и Колумбии - матч начнется в 16:00 по киевскому времени.

Украина - Япония 6:3

Голы: Чепорнюк, 3, Федорченко, 5, Журба, 10, Рогачов, 13, Овсянников, 16, 16 - Мориока, 30, 31, Китахара, 32

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх