На превеликий жаль, наш світ влаштованій таким чином, что дуже часто доводиться вірішуваті питання, про ті, де терміново дістаті грошей. У Цій статті ми Якраз и поговоримо про таку сітуацію.

 • 0
 • Кошик порожній

Що робити якщо терміново потрібні гроші

Що робити якщо терміново потрібні гроші

Що робити якщо терміново потрібні гроші

27.07.201545

На превеликий жаль, наш світ влаштованій таким чином, что дуже часто доводиться вірішуваті питання, про ті, де терміново дістаті грошей. У Цій статті ми Якраз и поговоримо про таку сітуацію.

Кредит у банку 

Якщо вам потрібні терміново гроші, тоді вам вже точно не в банк, так як швидко там кредит не оформлять, звичайно, якщо це буде не терміновий кредит з величезними відсотками. Терміновий кредит на невідкладні потреби сьогодні пропонують безліч організацій і банків, і якщо ви згодні з високим відсотком, тоді необхідна грошова сума буде у вас в кишені хвилин через двадцять - тридцять. До того ж в цьому випадку не потрібно поручитель, не потрібно оформляти купу документації, надавати довідку про ваші доходи.

 Що робити якщо терміново потрібні гроші, автоломбард

 А ось самий найбільш безпечний, швидкий і вигідний спосіб отримати гроші - це автоломбард. В цьому випадку всі питання, які пов'язані з оформленням документації вирішуються лише за годину: і оцінка авто буде проведена, і страховку оформлять, одним словом, буде зроблено все на місці, так що бігти нікуди не доведеться. А так як ви в заставу надаєте будь-якої ліквідний об'єкт, відсотки вам будуть нараховані самі мінімальні. Але якщо немає автомобіля, або ж дуже терміново необхідно отримати невелику грошову суму, тоді оформите кредитну карту, правда, дорого, але зате швидко.

 Ломбард

 Існує ще один спосіб терміново отримати гроші - віднесіть кільце, ланцюжок, мобільний телефон ломбард. Ось тільки до цього способу отримання грошей слід вдаватися лише в тому випадку, коли вам потрібна незначна сума і існує реальна можливість потім викупити закладені дрібнички. Також можна терміново отримати гроші і за оголошеннями в газетах. Правда в цьому випадку потрібно бути дуже обережним і уважним, інакше можна потрапити в лапи до шахраїв.

 На закінчення хотілося б сказати, що з усіх перерахованих вище способів термінового отримання необхідної грошової суми, найнадійнішим є варіант з терміновим банківським кредитуванням. В цьому випадку ви не тільки отримаєте швидко грошики, але також і гарантію в тому, що вас не одурять. Звичайно, таке кредитування передбачає і високий відсоток, але ж в будь-якому іншому випадку, наприклад, гроші за оголошенням, ви ризикуєте втратити значно більшу суму або ж зовсім залишитися без квартири і автомобіля.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх