Одним з найбільш нових і сучасних рішень для пристрою електричної теплої підлоги є інфрачервона плівка. Розберемося, що ж вона, і тепла підлога на її основі, собою являють.

 • 0
 • Кошик порожній

Що собою являє інфрачервона тепла підлога?

Що собою являє інфрачервона тепла підлога?

Що собою являє інфрачервона тепла підлога?

12.02.201656

Тепла підлога з кожним днем ​​отримує все більш широке поширення в будинках українців. Дана система використовується не тільки як додатковий обігрів, але часто виступає і в якості основного джерела тепла в оселі.

З метою автономного опалення частіше використовують все ж водяна тепла підлога, оскільки дана система є найбільш вигідною при експлуатації в плані витрат. Але установка водяної теплої підлоги має обмеження. Такий підігрів підлоги можливо організувати тільки в приватному секторі.

Не дивлячись на це, квартирах також можна зіткнутися з обігрівом підлоги. Така система є електричної. Тобто на відміну від водяної системи, де в якості теплоносія використовується циркулює по трубах підігріта вода, тут нагрів відбувається за допомогою електрики. Нагрівальний елемент, який використовується для даного теплої підлоги перетворює електрику в тепло.

Так, існує три види нагрівачів для електричної теплої підлоги: кабель, мат і плівка. Остання особливо заслуговує на увагу, оскільки є найбільш новим і сучасним рішенням.

Нагрівальна плівка широко використовується в азіатських країнах, там же і зібралося більшість виробників. Це гнучка і тонка плівка, ширина якої зазвичай не досягає і півсантиметра. Принцип роботи її полягає на інфрачервоному випромінюванні. Тому таку плівку також часто називають інфрачервоної. Сьогодні її можна придбати в будь-якому магазині, в тому числі в інтернет-магазині.

Електрика, спожите плівкою, перетворюється в променеву енергію, яка потім, передає хвилі, що знаходяться в довгохвильовому інфрачервоному спектрі, оточуючих об'єктів. Попадання хвиль на останніх викликає їх нагрівання. Так, нагрівається підлогове покриття і завдяки деякій будинку хвиль, які проникають крізь нього, також інші об'єкти в приміщенні.

Працюючи таким чином, інфрачервона тепла підлога, як і будь-який інший вид теплої підлоги, досить ефективний. Найтепліша температура досягається в області ніг, і в міру висоти поступово зменшується.

Зручність інфрачервоного теплої підлоги полягає в простоті його монтажу. Крім того, що плівку можна укласти швидше інших електричних елементів для теплої підлоги (через невикористання стяжки), її ж можна і демонтувати з такою ж простотою і швидкістю, при виникненні необхідності. Щодо монтажу, слід зазначити що роботи з інфрачервоною плівкою слід проводити дуже акуратно, оскільки її можна легко пошкодити.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх