Одним з найбільш нових і сучасних рішень для пристрою електричної теплої підлоги є інфрачервона плівка. Розберемося, що ж вона, і тепла підлога на її основі, собою являють.

  • 0
  • Кошик порожній

Що собою являє інфрачервона тепла підлога?

Що собою являє інфрачервона тепла підлога?

Що собою являє інфрачервона тепла підлога?

12.02.2016133

Тепла підлога з кожним днем ​​отримує все більш широке поширення в будинках українців. Дана система використовується не тільки як додатковий обігрів, але часто виступає і в якості основного джерела тепла в оселі.

З метою автономного опалення частіше використовують все ж водяна тепла підлога, оскільки дана система є найбільш вигідною при експлуатації в плані витрат. Але установка водяної теплої підлоги має обмеження. Такий підігрів підлоги можливо організувати тільки в приватному секторі.

Не дивлячись на це, квартирах також можна зіткнутися з обігрівом підлоги. Така система є електричної. Тобто на відміну від водяної системи, де в якості теплоносія використовується циркулює по трубах підігріта вода, тут нагрів відбувається за допомогою електрики. Нагрівальний елемент, який використовується для даного теплої підлоги перетворює електрику в тепло.

Так, існує три види нагрівачів для електричної теплої підлоги: кабель, мат і плівка. Остання особливо заслуговує на увагу, оскільки є найбільш новим і сучасним рішенням.

Нагрівальна плівка широко використовується в азіатських країнах, там же і зібралося більшість виробників. Це гнучка і тонка плівка, ширина якої зазвичай не досягає і півсантиметра. Принцип роботи її полягає на інфрачервоному випромінюванні. Тому таку плівку також часто називають інфрачервоної. Сьогодні її можна придбати в будь-якому магазині, в тому числі в інтернет-магазині.

Електрика, спожите плівкою, перетворюється в променеву енергію, яка потім, передає хвилі, що знаходяться в довгохвильовому інфрачервоному спектрі, оточуючих об'єктів. Попадання хвиль на останніх викликає їх нагрівання. Так, нагрівається підлогове покриття і завдяки деякій будинку хвиль, які проникають крізь нього, також інші об'єкти в приміщенні.

Працюючи таким чином, інфрачервона тепла підлога, як і будь-який інший вид теплої підлоги, досить ефективний. Найтепліша температура досягається в області ніг, і в міру висоти поступово зменшується.

Зручність інфрачервоного теплої підлоги полягає в простоті його монтажу. Крім того, що плівку можна укласти швидше інших електричних елементів для теплої підлоги (через невикористання стяжки), її ж можна і демонтувати з такою ж простотою і швидкістю, при виникненні необхідності. Щодо монтажу, слід зазначити що роботи з інфрачервоною плівкою слід проводити дуже акуратно, оскільки її можна легко пошкодити.

Інші новини розділу

наверх