Таким образом Киев практически догнал московские цены. Стоимость 1 кв.м. в строящейся второй очереди торгового центра "Леонардо" составляет $70/кв.м. в месяц без НДС. Если прибавить к данной арендной ставке $14 НДС, а также около $4/кв.м. коммунальных и эксплуатационных платежей - то получиться немногим меньше $100/кв.м.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Сегодня стоимость аренды в киевских офисах, расположенных в центре города, доходит до $100/кв.м. в месяц

Сегодня стоимость аренды в киевских офисах, расположенных в центре города, доходит до $100/кв.м. в месяц

Сегодня стоимость аренды в киевских офисах, расположенных в центре города, доходит до $100/кв.м. в месяц

29.08.200724

В немного отдаленном от центра районе Подола, но все же входящем в Центральный деловой район (ЦДР), стоимость аренды в строящемся бизнес центре "ласточка" составляет $55/кв.м. без НДС и дополнительных сборов.

К 2010 году регионы насытятся торговой недвижимостью

В ближайшее время девелоперы освоят все областные центры, и уровень конкуренции будет заметен ближе к 2009-2010 годам, когда введут в эксплуатацию все заявленные на сегодня объекты и конкуренция в регионах перейдёт от количественной стадии к качественной, считают эксперты консалтинговой компании Real Estate Solutions. В данный момент выход крупного капитала на региональные рынки не является неожиданностью. Дальновидные девелоперы уже несколько лет работают в регионах и имеют преимущество перед теми, кто обратил внимание на этот рынок только сейчас.

   Регионы выгодно отличаются от столицы дешевизной и доступностью земли. Развитие регионов отстает на два-три года по сравнению со столицей, но все же проходит параллельно.

Таким образом, отработанные на столице схемы применяются в регионах, и новые объекты здесь ничем не уступают столичным как в архитектуре, так и в уровне управлении. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх