Любой маляр имеет свои секреты в работе, которой он занимается. Выполняя работу, будь то покраска или шпаклёвка, вы с опытом набиваете руку. Откладываете в памяти нюансы. Каждый маляр уникален в своём роде.
 • 0
 • Кошик порожній

Секреты маляра

Секреты маляра

Секреты маляра

12.03.201324

Вы увидите тут пример ремонта потолка. С наработанными годами секретами. Отделочные работы в квартире не обходятся без потолочных работ. Начнём. Вы смотрите на старый потолок. Что видно? Отслаивается, жёлтые пятна. Что делать — смывать или нет?

Не только смывать, но и счищать старую шпаклёвку до основания потолка. Не наносите на старое покрытие новую шпаклёвку или краску. Вздуется. Счистили? Грунтуем. Шпаклюем финишной гипсовой шпаклёвкой. После этого швы между плитами лучше проклеить стеклохолстом. Они потом не треснут.

Промазывайте холст клеем гуще, чтоб аж тёмным стал. Подсох — начинайте шпаклевать финиш пастой. При ремонте квартир Она прекрасный материал для финишной отделки. Смотрим, надо шпаклевать ещё или нет. Не думайте — надо. Высохла шпаклёвка?

Берите тёрку шлифовальную, на неё наждак тряпочный М40 (нулёвка) надевайте. И зачищайте.

При зачистке дуйте иногда на потолок. Так вы увидите все царапины в пыли. Работа эта тяжёлая, но важная. Зачистили? Разводите акриловую краску не как написано на ведре (обычно 5%) . Лейте воды процентов на 30 от объёма краски. Размешали? Обязательно берите кюветку, лейте в неё краску. Валик надо взять верёвочный. Не поролон, не мохнатый, а из плетёных верёвочек.

Окунаем, раскатываем и начинаем красить от окна к двери. Хорошо раскатывайте валик и не держите сухим. Он должен быть всегда в краске. Красить будете вторым слоем на следующий день. Так же. Потолок будет замечательный. Красить надо водостойкой краской. Потолок можно будет мыть. Удачи вам. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх