На презентації у Києві 20 вересня 2011 року на тему "Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві - автоматичне освітлення з датчиками руху фірми Steinel" директор ТОВ "Мегатек Україна" Олег Чорний.
  • 0
  • Кошик порожній

Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві завдяки продукції Steinel

Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві завдяки продукції Steinel

Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві завдяки продукції Steinel

21.09.201182

 


КИЇВ, 20 вересня. У Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ пройшла презентація на тему "Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві - автоматичне освітлення з датчиками руху фірми Steinel". Із вступним словом виступив директор ТОВ "Мегатек Україна" Олег Чорний, про фірму Steinel та тенденції її розвитку журналістам розповів Свен Лістман (Німеччина), поінформував про енергозбереження у будівництві та шляхи його розвитку на прикладі продукції Steinel енергоменеджер, менеджер з інвестиційних проектів Даніель Стжельчик (Польща). /ЛН/

    


Енергоефективні системи освітлення заощаджують до 70% електрики

Енергоефективні системи освітлення фірми Steinel дають змогу заощаджувати до 70% електроенергії у місцях загального користування будинків і прибудинкових територій. Про це повідомив у вівторок на семінарі в УКРІНФОРМі енергоменеджер, менеджер з інвестиційних проектів Даніель Стжельчик (Польща).

"На прикладі Польщі зазначу, що у старих будинках застосування сенсорних світильників, сутінкових вимикачів та інфрачервоних датчиків руху марки Steinel дозволяє зберігати до 70 відсотків електроенергії, ніж за звичайного світлового обладання. Крім того, такі прилади гарантують безпеку і життєвий комфорт. Світло при встановленні у будинках обладнання Steinel включається тільки тоді, коли потрібно", - зазначив Даніель Стжельчик.

За його словами, сьогодні розвиток і виробництво продукції Steinel здійснюється на шести підприємствах Європи з німецькою якістю. Великий асортимент виробів марки Steinel пропонує для кожного покупця прийнятний варіант за відповідною ціною і на будь-який смак.

Представник компанії Steinel Свен Лістман (Німеччина) додав, що Steinel пропонує на ринку України датчики руху, сутінкові вмикачі, сенсорні світильники. Приміром, інфрачервоні датчики марки Steinel реєструють тепловипромінювання, що виходить від людей, які рухаються, і вмикають лампу, яка сама гасне після закінчення встановленого часу. Інша продукція - сутінкові вмикачі, які вмикають світло залежно від яскравості освітлення навколишнього середовища.

Компанія Steinel також виробляє сенсорні світильники, які автоматично вмикають освітлення при настанні сутінок, реагуючи на теплове випромінювання об'єктів, що рухаються. За відсутності руху світло знову вимикається. Є спеціальні сенсорні світильники для приміщень, пояснив Свен Лістман.

Дистриб'ютором продукції компанії Steinel в Україні є ТОВ "Мегатек Україна".

Валерій Іваськів, КИЇВ. 20 вересня 2011 року.

Інші новини розділу

наверх