На презентації у Києві 20 вересня 2011 року на тему "Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві - автоматичне освітлення з датчиками руху фірми Steinel" директор ТОВ "Мегатек Україна" Олег Чорний.
 • 0
 • Кошик порожній

Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві завдяки продукції Steinel

Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві завдяки продукції Steinel

Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві завдяки продукції Steinel

21.09.201129

 


КИЇВ, 20 вересня. У Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства УКРІНФОРМ пройшла презентація на тему "Системи зниження затрат енергопостачання в будівництві - автоматичне освітлення з датчиками руху фірми Steinel". Із вступним словом виступив директор ТОВ "Мегатек Україна" Олег Чорний, про фірму Steinel та тенденції її розвитку журналістам розповів Свен Лістман (Німеччина), поінформував про енергозбереження у будівництві та шляхи його розвитку на прикладі продукції Steinel енергоменеджер, менеджер з інвестиційних проектів Даніель Стжельчик (Польща). /ЛН/

    


Енергоефективні системи освітлення заощаджують до 70% електрики

Енергоефективні системи освітлення фірми Steinel дають змогу заощаджувати до 70% електроенергії у місцях загального користування будинків і прибудинкових територій. Про це повідомив у вівторок на семінарі в УКРІНФОРМі енергоменеджер, менеджер з інвестиційних проектів Даніель Стжельчик (Польща).

"На прикладі Польщі зазначу, що у старих будинках застосування сенсорних світильників, сутінкових вимикачів та інфрачервоних датчиків руху марки Steinel дозволяє зберігати до 70 відсотків електроенергії, ніж за звичайного світлового обладання. Крім того, такі прилади гарантують безпеку і життєвий комфорт. Світло при встановленні у будинках обладнання Steinel включається тільки тоді, коли потрібно", - зазначив Даніель Стжельчик.

За його словами, сьогодні розвиток і виробництво продукції Steinel здійснюється на шести підприємствах Європи з німецькою якістю. Великий асортимент виробів марки Steinel пропонує для кожного покупця прийнятний варіант за відповідною ціною і на будь-який смак.

Представник компанії Steinel Свен Лістман (Німеччина) додав, що Steinel пропонує на ринку України датчики руху, сутінкові вмикачі, сенсорні світильники. Приміром, інфрачервоні датчики марки Steinel реєструють тепловипромінювання, що виходить від людей, які рухаються, і вмикають лампу, яка сама гасне після закінчення встановленого часу. Інша продукція - сутінкові вмикачі, які вмикають світло залежно від яскравості освітлення навколишнього середовища.

Компанія Steinel також виробляє сенсорні світильники, які автоматично вмикають освітлення при настанні сутінок, реагуючи на теплове випромінювання об'єктів, що рухаються. За відсутності руху світло знову вимикається. Є спеціальні сенсорні світильники для приміщень, пояснив Свен Лістман.

Дистриб'ютором продукції компанії Steinel в Україні є ТОВ "Мегатек Україна".

Валерій Іваськів, КИЇВ. 20 вересня 2011 року.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх