Класика вічна. Вона - втілення спокою і стабільності, позбавленого суєтності сучасного світу. Її канони, що притягають і не відпускають, незмінні.

 • 0
 • Кошик порожній

Спальня в класичному стилі

Спальня в класичному стилі

Спальня в класичному стилі

27.03.201540

Класика вічна. Вона - втілення спокою і стабільності, позбавленого суєтності сучасного світу. Її канони, що притягають і не відпускають, незмінні.

Багато хто хотів би отримати подібну перлину собі, використавши по максимуму можливості класики при оформленні спальної кімнати.

Простір Звільнення від пафосу й інших надмірностей при збереженні тієї самої вишуканої елегантності - ось за що цінують класику. Кімната повинна бути просторою і не захаращений.

Оздоблення Найкраще вибирати нейтральні і пастельні відтінки. Їх використання дозволить візуально збільшити простір навіть самого маленького приміщення, що для класичного стилю вельми відчутний плюс. Прикраси повинні бути функціональні і використовуватися по мінімуму. Вітаються картини.

Меблі Центр композиції - велична двоспальне ліжко. Крім неї не повинно бути ніяких масивних предметів інтер'єру. Досить буде пари нічних столиків і дзеркала в рамі.

Освітлення Якщо використовується штучне світло, то він неодмінно повинен бути яскравим. Його джерелом може служити одна-єдина люстра або безліч світильників стилізованих під старовину.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх