Чому саме пластиковий? Природно, через його видатних експлуатаційних і естетичних якостей - екологічної безпеки, довговічності (гарантійний термін їх служби, в залежності від виду пластику, становить від десятиліття до півстоліття), надійності, практичності, і функціональності.

 • 0
 • Кошик порожній

Ставимо пластиковий паркан

Ставимо пластиковий паркан

Ставимо пластиковий паркан

08.09.201530

Чому саме пластиковий? Природно, через його видатних експлуатаційних і естетичних якостей - екологічної безпеки, довговічності (гарантійний термін їх служби, в залежності від виду пластику, становить від десятиліття до півстоліття), надійності, практичності, і функціональності.

Полівінілхлорид, з якого вони виробляються - не горить, морозостійкий, при всій своїй легкості - виключно удароміцний матеріал, не вигоряє на сонці. Пластику абсолютно не страшні кислотні та лужні дощі, на ньому практично не буває відкладень солей, він не забруднюється жирами. Паркани із пластику красивіше дерев'яних, так як пластик має найрізноманітніші профілі, які дереву надати просто неможливо. На відміну від дерева, пластик не потрібно періодично фарбувати, відтінку йому надаються заздалегідь. Якщо він забрудниться, такий паркан можна помити, причому навіть найсильніші забруднення з пластика легко видаляються м'якими абразивами, що входять до складу засобів побутової хімії. Він не гниє і не схильний до корозії. Поставити пластиковий паркан можна набагато швидше, ніж кам'яний, цегельний, металевий, або навіть дерев'яний. 

Особливо міцні суцільні пластикові паркани заввишки в три метри і більше здатні надійно захистити вашу дачу від проникнення зловмисників і нескромних поглядів. Для пластикових парканів виготовляються вже готові елементи для влаштування в них секційних воріт і хвірток.

 При влаштуванні парканів завжди існує проблема доставки матеріалів до місця будівництва. Якщо їх будувати з каменю, цегли, металу або навіть з дерева, то потрібно замовляти великовантажний автомобіль, або ж перевозити їх до місця будівництва за кілька раз, що досить-таки обтяжливо у фінансовому плані. Секційні ж пластикові паркани малої ваги можуть бути доставлені до місця монтажу навіть на вантажний "Газелі", в самому крайньому випадку за кілька поїздок, що обійдеться значно дешевше. 

Огорожа з пластика може бути глухим, а так само - у вигляді тину або паркану, причому бруси паркану при цьому можуть бути вертикальними або похилими, бути розташовані з проміжками між собою, або без них. Цілком можливо влаштувати пластиковий паркан у вигляді комбінацій глухих секцій, що захищають будинок від чужих очей, і частого паркану, прекрасно пропускає сонячне світло на город і у фруктовий сад. Так само виробляються гратчасті і сітчасті пластикові паркани. Поєднання пластикових дощок, плетіння, решіток і сіток різних видів здатне надати дачній ділянці воістину неповторний стиль.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх