У гіпсокартону є ряд плюсів. Використовуючи його ви отримаєте ідеально рівну поверхню. А всім відомо наскільки рельєфні у нас бувають стелі, адже буває горбки і западинки досягають 7, а можливо і всіх 10 сантиметрів!

  • 0
  • Кошик порожній

Стеля з гіпсокартону

Стеля з гіпсокартону

Стеля з гіпсокартону

29.10.2015155

Застосування гіпсокартону дозволить приховати всілякі недоліки вашої стелі. Більш того, монтаж гіпсокартону це не важкий процес, на який ви не витратите багато часу. 

За допомогою гіпсокартону можна створити масу варіантів дизайну стелі. Все, що ваша душа забажає: один або кілька рівнів стелі, всілякий рельєфний декор тощо. Вийде приголомшливо, якщо поєднати гіпсокартонна стеля і растрові світильники. Гра світла, кольору і різниці світла будуть завжди радувати ваше око.

Гіпсокартон - це універсальний варіант 

Встановити такий стелю гіпсокартон монтаж київ ви зможете в будь-якій кімнаті вашого будинку або квартири, навіть у ванній, для якої створені спеціальні листи, відразливі воду. Варто відзначити важливий плюс: гіспокартон екологічно чистий матеріал, при його виробництві не використовується синтетичних компонентів. 

Кислотний рівень наближено дорівнює людському, так що для вас він не становить якоїсь небезпеки. Так само він вогнестійкий і є чудовим ізолятором звкуа. Тому якщо від ваших сусідів вічно багато шуму, сміливо ставте ці стелі, собі дорожче буде. Єдиний мінус полягає в тому, що така стеля не врятує вас від затоплення. Так що якщо вас затоплять сусіди зверху, на вас обрушаться деякі проблеми. Відзначимо, що в разі такої неприємності, краще дочекатися повного висихання стелі, а після вже думати, що слід поміняти. 

Візьміть до уваги наступну інформацію, перед тим як вирішити чи варто вам встановлювати стелю з гіпсокартону чи ні. 

Дайте відповідь на питання скільки простору ви плануєте відвести стелі. Наприклад, простий світильник займе 5 см, отже, вже треба залишати 60 мм мінімум. А крім цього, завдання стелі приховати дроти, вентиляційні короба і труби. 

Стеля з гіпсокартону має досить пристойний вага, квадратний метр до 20 кг. При тому, що довжина листа 2,5 метра, а ширина 5-6 мм, в поодинці підняти дану конструкцію не вдасться, отже, у вас повинен бути мінімум один напарник. При наявності досвіду роботи, за день цілком можливо встигнути зробити 10-15 кв. метрів. 

Отже, гіпсокартон - відмінний варіант обробки стелі. Універсальний, простий у виконанні, і в результаті виглядає дуже естетично. Він додасть вашому будинку затишку і буде служити вам довгі роки.

Інші новини розділу

наверх