Строители выступают с предложением об участии государства в достройке объектов жилищного строительства с готовностью не менее 40%.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Строители подкинули Тимошенко пару новых идей

Строители подкинули Тимошенко пару новых идей

Строители подкинули Тимошенко пару новых идей

10.11.200813

С таким предложением выступили представители строительных организаций вчера на совещании с премьер-министром Юлией Тимошенко по вопросам стабилизации работы строительной отрасли.

По словам председателя Совета директоров Украинской строительной ассоциации Льва Парцхаладзе, участие государства в достройке таких объектов, по мнению строителей, может быть обеспечено посредством кредитования или целевого участия.

Также, сообщил Парцхаладзе, представители строительных компаний предложили ввести запрет на повышение ставок по уже выданным ипотечным кредитам и временный запрет на изъятие квартир в случае, если покупатель не в состоянии выплачивать кредит.

Кроме того, строители предложили ввести уголовную ответственность чиновников за несвоевременную выдачу разрешительных документов для строительства.

Также представители строительных компаний выступили с предложением установить максимальный уровень рентабельности при производстве стройматериалов на уровне 15%.

 Украинская строительная ассоциация (УСА) создана в мае 2005 года и сегодня объединяет свыше 200 компаний. УСА является наибольшим в Украине объединением строителей, инвесторов и девелоперов. Миссия УСА - способствовать улучшению инвестиционного климата и развитию строительной отрасли в Украине. Главная цель УСА - представление и защита интересов строителей и инвесторов на рынке Украины. Парцхаладзе также является председателем Совета директоров девелоперской компании "XXI Век". 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх