95% объектов жилищного строительства на Украине или заморожены, или недостроены. Об этом в ходе "круглого стола" в Киеве сообщил представитель Украинской строительной ассоциации Вячеслав Иваненко. "Сегодня у нашей ассоциации стоит одна задача - вывести отрасль из состояния клинической смерти и предотвратить коллапс",- сказал Вячеслав Иваненко.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Строительная отрасль в состоянии 'клинической смерти'

Строительная отрасль в состоянии

Строительная отрасль в состоянии "клинической смерти"

01.03.200914

По словам других участников "круглого стола", на сегодняшний день в стране наблюдается эффект домино - во время кризиса в одной отрасли, убытки также несет и смежная с ней отрасль.

По словам замначальника Главного коммерческого управления "Укрзализныци" Юрия Меркулова, из-за снижения объемом строительства в стране, за первые месяцы 2009 года резко (в 2,5 раза) снизились и объемы перевозки строительных грузов на железной дороге.

В целом, лишь за январь 2009 года грузоперевозки железнодорожным транспортом сократились на 31,5% по сравнению с январем 2008 года. "На сегодня динамика падения объемов производства в металлургии только в январе составляет - 46%, в строительстве - 49,6%",- сказал замминистра промышленной политики Сергей Грищенко.

По его прогнозам, объемы производства металла в республике в текущем году будут снижаться, а ситуацию в горно-металлургическом комплексе можно оценить, как "стабильно тяжелую".

 Сергей Грищенко утверждает, что кризис и необходимость снижать цены на продукцию, способствовали тому, что украинские сталевары закрепились на китайском рынке. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017552 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016459 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016625 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016444 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016480 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016472 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016632 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016489 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх