Несмотря на кризис, вызванный падением цен на нефть, амбициозные строительные проекты в странах Персидского залива продолжают реализовывать. На сегодняшний день Объединенные Арабские Эмираты являются лидирующим государством по затратам на строительство жилых и коммерческих объектов среди стран Совета сотрудничества арабских государств Персидского залива (ССАГПЗ).
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Строительному буму в странах Персидского залива пророчат продолжение, несмотря на кризис

Строительному буму в странах Персидского залива пророчат продолжение, несмотря на кризис

Строительному буму в странах Персидского залива пророчат продолжение, несмотря на кризис

12.05.200913

Общая стоимость новых проектов и проектов, находящихся в процессе строительства в ОАЭ составляет 5,5 трлн. дирхамов (1,5 трлн. долларов США).

При этом стоимость проектов, находящихся в процессе строительства, составляет на данный момент 28,5 млрд. долларов США, проекты, которые только запланированы, оцениваются в 76,9 млрд. долларов США. Нужно учесть, что в ОАЭ как и в Украине также появились долгострои и на многих объектах строительство заморожено.

По данным, предоставленным Агентством недвижимости IMEXre.com, общая стоимость проектов инфраструктуры, находящихся сейчас в строительстве по всему региону Персидского залива, составляет 2,43 трлн. долларов США.

Вслед за Арабскими Эмиратами по затратам на строительство жилых и коммерческих объектов идет Саудовская Аравия. Ее расходы по текущим проектам составляют 17,9 млрд. долларов США, а на запланированные проекты планируется потратить еще 50,3 млрд. долларов США.

При этом эксперты не теряют надежд на выход строительной отрасли стран Персидского залива из кризиса. "Для государственных структур стран ССАГПЗ сейчас, пожалуй, самое лучшее время для того, чтобы запланировать и начать осуществление проектов инфраструктуры. Цены на строительные материалы продолжают снижаться каждый день, на рынке все больше свободных подрядчиков, поэтому в данный период времени лучше всего начинать делать инвестиции в новые проекты" - убежден Глава инженерно-консультационной компании Hyder Consulting Мухаммед Юнис (Mohammed Younis).

 Следует отметить, что за последние шесть лет правительства стран ССАГПЗ вложили в проекты инфраструктуры 720 млрд. долларов США. Однако по мнению других экспертов в ближайшее время, если цены на нефть вновь не вырастут, на рынке недвижимости ССАГПЗ возможен обвал и большинство объектов придется заморозить. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх