Как правильно подобрать строительные материалы для дома. На что обращать внимание при выборе строительных материалов? Ранее, когда существовали проблемы с грузовыми перевозками и транспортом, большинство людей сооружали дома из подручных материалов, проще говоря: из того что лежало у них прямо под ногами.
 • 0
 • Кошик порожній

Строительные материалы для дома

Строительные материалы для дома

Строительные материалы для дома

24.03.201324

На что же в первую очередь обращают внимание люди при выборе строительных материалов в наше время? В основном стоимостью материалов. Также не следует упускать из виду понятия о практичности, престижности, надежности и красоте выбираемого материала.

Итак, для начала дадим сравнительную характеристику самым популярным строительным материалам и выделим их плюсы и минусы.

Первое место, несомненно, делят красный кирпич и дерево. Сравнивая эти два материала, нужно обратить внимание на то, что толщина стен дома из кирпича должна быть не меньше 62 см, а из дерева - 15 см. Говорить о случае, когда хозяин дома утверждает, что он построил стены в "полтора кирпича", то есть толщиной 37 см, при этом с использованием силикатного кирпича по внутренней стороне, мы не будем. Тепло в таком доме можно получить за счет усиленного отопления, а для нас это плохая новость не только из-за роста цен на топливо, которые и без того высокие, но и из-за того, что разогретые до температуры 60 градусов Цельсия батареи отопления могут причинить вред нашему здоровью.

Наверное, самый существенный минус постройки кирпичного дома заключается в том, что стоимость строительства такого дома в целом обойдется в не малую сумму.

К плюсам деревянных домов можно отнести то, что такой дом на много быстрее можно построить, нежели кирпичный, при правильном уходе и строительстве он простоит не один год, теплопроводность у дерева отличная и дома из дерева довольно таки престижны. Но не смотря на это у деревянных домов имеются, также, и много минусов, главный из которых высокий риск пожара.

И в заключении хотелось бы сказать, что все строительные материалы хороши и вам самим выбирать на свой вкус, из чего строить дом.
 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх