Строительство ледового стадиона в Львове должно начаться уже в этом году. Технико-экономическое обоснование, утвержденное Кабмином в 2012 году для подготовки к Олимпиаде-2022, предусматривает такие масштабные инвестиции.
 • 0
 • Кошик порожній

Строительство ледового стадиона в Львове

Строительство ледового стадиона в Львове

Строительство ледового стадиона в Львове

21.03.201326

Об этом сообщили ZAXID.NET в ответ на запрос в Государственном агентстве по инвестициям и управлению национальными проектами Украины. Также в планы на 2013 год входит стимулирование строительства гостиничной инфраструктуры и ремонт дорог в Львовской и Закарпатской областях. Об этом сообщается в письме с подписью Николая Стеблинского (первого заместителя главы агентства). Аргументированы эти инвестиции тем, что Международный олимпийский комитет имеет более высокие стандарты относительно количества номеров, чем УЕФА.

В Госагентстве также отметили, что за 2013 год планируется создать организационную структуру для контроля и координации Предзаявочного комитета. В задачи комитета входит разработка проектов соревновательных и несоревновательных объектов, концепции транспорта и проживания, проектов бюджета строительства и бюджета оргкомитета Олимпиады, а также составление предварительных оценок социально-экономического влияния и влияния на окружающую среду предстоящих мероприятий.

По информации ZAXID.NET, в 2010 году Николай Кмить, экс-руководитель Львовского отделения Национального Олимпийского комитета Украины, заверил, что 50% работ по строительству объектов для Олимпиады будет окончено еще до подачи Украиной заявки на конкурс проведения Олимпиады-2022. Подача заявки произойдет в 2014 году.

Напомним, что летом 2011 года Виктор Янукович заверил, что Украина уже начала подготовку необходимой спортивной инфраструктуры для проведения в Карпатах предстоящей зимней Олимпиады-2022. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх