Популярная актриса и будущая мамочка Светлана Пермякова привлекла к себе внимание общественности, негативно отзываясь о творчестве певца Николая Баскова.
 • 0
 • Кошик порожній

Светлану Пермякову возмутил разврат в клипе Николая Баскова

Светлану Пермякову возмутил разврат в клипе Николая Баскова

Светлану Пермякову возмутил разврат в клипе Николая Баскова

21.06.201225
Ее возмутил последний клип "натурального блондина" под названием "Странник". В видеоряде есть сцены оргии, которые происходят в стенах римского дворца. А сам певец предстает великим императором.

В своем личном блоге Светлана Пермякова высказывает свое отношение к этому клипу. Звезда "Интернов" не может равнодушно наблюдать за этой порнографией. Актриса предлагает запретить ролик для всеместного показа, так как его могут увидеть дети. Светлана не ожидала от Баскова такого низкого творчества.

На защиту певца ринулись его поклонники, но актрису это не остановило. Она твердо стоит на своих принципах и готова отвечать за свои слова. Она считает, что Николай Басков своим примером может послужить для распространения откровенной эротики на телеэкранах.

Комментируя эту ситуацию, сам Басков заявил, что Светлана Пермякова таким способом решила напомнить о себе. Он не виноват в таком сюжете клипа, ведь идея принадлежит режиссеру. Сам Николай Басков доволен работой и не считает его развратным. Во всяком случае, на телеэкранах сейчас еще более откровенные фильмы и телепередачи. Он не считает Светлану Пермякову той, кто вообще вправе критиковать его творчество. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017632 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх