Для создания эпоксидного пола необходимо смешивать основу и специальный отвердитель. Приготовленный состав следует помещать на бетонную основу, затем надо незамедлительно удалить пузырьки воздуха.
 • 0
 • Кошик порожній

Свойства наливных полов

Свойства наливных полов

Свойства наливных полов

01.02.201325

Полиуретановые полы обычно состоят из одного компонента, но бывают и двухкомпонентные варианты. Однокомпонентные составы хороши для самостоятельной заливки, они просты в устройстве и малозатратны. 

Эпоксидные материалы отвердевают в течение одних или двух суток, а полимерные готовы уже через сутки.
Эпоксидные полы более влагоустойчивы и поэтому идеально подходят для помещений с повышенной влажностью, например, для ванной и кухни.

Полиуретановые полы отличаются высокой эластичностью, нечувствительностью к вибрациям, резким температурным перепадам и химически агрессивным веществам. Также полиуретановые покрытия намного лучше переносят ударные воздействия, поэтому они более износостойкие. 

Воздействие ультрафиолетовых лучей в достаточной степени влияет на цвет полиуретановых покрытий, а эпоксидные покрытия устойчиво к данному фактору внешней среды. 

Полиуретановые полы обладают высокой степенью сцепления с подложкой, поэтому вероятность отслоения такого пола в несколько раз меньше, чем у эпоксидного.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх