Теплоізоляція Ізовер (Isover) є висококласним матеріалом фінського виробництва, який користується великим попитом як у компаній-забудовників, так і у кінцевих споживачів.

 • 0
 • Кошик порожній

Теплоізоляція Ізовер

Теплоізоляція Ізовер

Теплоізоляція Ізовер

18.06.201534

Теплоізоляція Ізовер (Isover) є висококласним матеріалом фінського виробництва, який користується великим попитом як у компаній-забудовників, так і у кінцевих споживачів.

Утеплювач виготовляється за сучасними стандартами якості і включає в себе такі компоненти як: пісок, вапняк, сода і осколки пляшкового скла.

Застосовується Изовер в цивільному будівництві, технічних промисловостях, в якості ізоляції, а також для створення вузькопрофільних виробів. 

1. Изовер володіє високими теплозахисними характеристиками, які дозволяють створити сприятливі умови для проживання людини в будь-який час року, будь то сильні морози чи спека.

 2. Матеріал є досить пружним, щоб протистояти тривалим перевезень, при цьому витримуючи досить великі зменшення обсягу, до 6 разів, саме так гарантують виробники.

 3. Изовер не токсичний, не має шкідливих запахів і не виділяє їх в атмосферу. Матеріал дозволяє працювати з ним як у відкритих приміщеннях, так і в закритих, не застосовуючи спеціальний захист для людини.

 4. Високі протипожежні властивості дозволяють використовувати Изовер як для проведення ремонту та ізоляції громадських будівель, так і для виробництва цехів, при цьому, не боячись загоряння конструкцій.

 5. Чудова здатність матеріалу як блокування містків холоду, дозволяє підтримувати сприятливий мікроклімат в приміщеннях з підвищеним рівнем комфортності.

 6. Isover зберігає свої форми на протязі довгих років експлуатації, він не дає усадки, а значить, будівлі будуть надійно захищені від можливо виникнення щілин і протягів.

 7. Матеріал має стандартні розміри, які дозволяють зручно їм користуватися, при цьому залишаючи якомога менше залишків.

 8. Поглинання шуму також на високому рівні, що дає можливість використовувати Изовер в приміщеннях з підвищеним рівнем шуму: робочі цеху, музичні класи, житлові будинки, розташовані поблизу магістралей і т.д.

 9. Монтується Isover досвідченими фахівцями швидко і якісно, ​​при цьому економлячи час і гроші.

Використовуючи Изовер, ви можете бути впевнені в міцності і довговічності захищаються поверхонь, не думаючи про ремонти і реконструкціях.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх