В настоящее время самыми популярными материалами для изготовления светопропускных конструкций (окон), являются алюминий, деревянный профиль (евробрус), металлопластик, а также их комбинирование.
 • 0
 • Кошик порожній

Типы евроокон

Типы евроокон

Типы евроокон

03.03.201330


Окна ПВХ, конструкции из металлопластиковых окон применяются для остекления, как в частном строительстве, так и в производственных помещениях. К воздействию внешних факторов они достаточно устойчивы и на их воздействие, практически не реагируют. Пользуются наибольшим спросом окна именно такого типа. Металлопластиковые окна для ухода за ними или их установки, особых условий не требуют. У них, среди всех типов евроокон, наилучшее соотношение практичности и стоимости.


Алюминиевые профили, чаще всего используются для окон в области фасадного остекления.


Из дерева евроокна (обычно, из клееного бруса), в основном, применяют для квартир и частных домов. Такие окна потребуют, чтобы за ними был уход и обслуживание дерева.


Комбинированные окна из алюмо-дерева считаются элитными системами остекления. Преимуществом таких окон состоит в том, что основой для них служит каркас, который состоит из алюминия, а накладка из натурального дерева монтируется на внешнюю часть каркаса. 


Выглядит такое окно внешне натурально и очень эстетично и, в тоже время, благодаря своей основе, является надежным.


Дерево-алюминиевые, в отличие от алюмо-деревянных конструкций, собой представляют окна из такого же клееного бруса, что и деревянные, но разница состоит в том, что в окне наружная часть защищена алюминиевыми накладками ограждая их от влияния внешней среды. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх