Одним из решений оформления декора являются тканевые обои. Разделяются они, в зависимости от технологии изготовления на несколько видов. К первому виду относятся так называемые обои - нитевые.
 • 0
 • Кошик порожній

Тканевые обои

Тканевые обои

Тканевые обои

03.03.201331


Изготавливаются они по следующей технологии: параллельные нити вискозы, шелка, хлопка и льна наклеиваются на бумагу. Бывают такие обои обычно одноцветными. Ко второму виду относятся обои текстильные (жаккардовые). На такие обои наносится предназначенный узор с переплетением нитей. Выпускаются такие обои с достаточно крупным фактурным рисунком. Бесшовные тканевые обои заслуживают особого внимания. Комнаты по всему периметру оклеиваются, и в результате, получается один неприметный шов.


Следует заметить, что тканевые обои очень прихотливы. Применять их можно далеко не во всех помещениях. Они абсолютно не выдерживают мокрой чистки. Сфера использования таких обоев ограниченна. Должна быть постоянная температура в комнате, влажность определенного уровня, иначе, на обоях ,будет скапливаться пыль. Самостоятельно осуществлять оклейку таких обоев не рекомендуется, так как для тканевых обоев необходимо предварительно подготовить ровную и гладкую поверхность.


Основной недостаток тканевых обоев - высокая стоимость. Среди других преимуществ текстильных обоев выделить можно: не большое время на выполнение работы, роскошный внешний вид, тепло- и звукоизолирующие свойства тоже неплохие, немалый выбор, как дизайнерских решений, так и расцветок. Они на солнце не выгорают, следовательно, для светлых помещений (спальни, гостиной, библиотеки, домашнего кабинета) подходят безупречно.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх