По словам Андрея Трубицына, заместителя губернатора Томской области, пожарным, сражающимся с безудержными лесными пожарами в Сибири, не хватает жизненно необходимых экипировки, систем связи и тяжелой техники.
 • 0
 • Кошик порожній

Томским пожарным не хватает экипировки

Томским пожарным не хватает экипировки

Томским пожарным не хватает экипировки

13.08.201228
"С точки зрения конкретных проблем, самое главное, отсутствие систем связи, во-вторых - экипировка. Мы должны изменить систему мотивации, а также пересмотреть начисление заработной платы и улучшить рацион питания ... И нам абсолютно не хватает тяжелой техники", - отметил Трубицын.

На сегодняшний день в Томской области бушует 25 лесных пожаров на площади 4970 гектаров, 14 из которых были локализованы. Угрозы, что пожары распространяться на населенные пункты, нет, но режим чрезвычайного положения в регионе продолжает действовать.

Заместитель губернатора также сообщил журналистам, что в Министерство обороны готовится обращение с просьбой "выделить тяжелую технику для лесных хозяйств".

Андрей Качин, инструктор отряда десантников пожаротушения Бакчарского отделения Томской лесавиаохраны, в свою очередь, отмечает резкое различие между обеспечением и экипировкой федеральных сотрудников заповедника и местных десантников.

"У федеральных десантников есть все, их экипировка лучше. В отличие от нас, у них есть хорошие сапоги и новые палатки. Питаются они, вероятно, так же, как и мы, но питьевая вода у них входит в паек, а мы пьем воду из реки", - рассказывает Качин.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх