Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • 0
 • Кошик порожній

Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю

Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю

Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю

21.06.2016718

Останнім часом все частіше можна виявити дороги, вимощені тротуарною плиткою. Поширеність даного будівельного матеріалу постійно набирає обертів, що викликано такими факторами, як її доступна ціна і прекрасні міцнісні якості.

Якщо порівнювати тротуарну плитку з колись лідируючим натуральним каменем, який використовували в дорожньому будівництві, то переваги першої очевидні. Складність обробки натурального каменю в значній мірі позначалася на його вартості, збільшуючи її. Плитка ж позбавлена ​​цього недоліку, оскільки її виробництво дуже просте.

Для отримання тротуарної плитки необхідна бетонна суміш, яка заливається в спеціальний форми або автомат (в залежності від технології її виробництва). Після проведення над сумішшю певних маніпуляцій, в результаті виходять готові вироби. Дешевизна самого бетону і процес роботи роблять тротуарну плитку максимально доступною в ціновому плані.

Основною характеристикою тротуарної плитки, як і натурального каменю, є міцність. Бетон, сам по собі володіючи міцністю, після технологічних процесів, знаходить високу навантажувальну здатність, яка через деякий час ще більше підвищується. Якщо використаний якісний матеріал і дотримані всі технологічні аспекти, то тротуарна плитка прослужить довгий термін, не втративши своїх властивостей, на ній не з'являться тріщини і інші руйнування, часто властиві бетонних конструкцій. Крім цього, якщо в бетонну суміш будуть додані спеціальні хімічні добавки, то вона отримає поліпшені показники морозостійкості.

Таким чином, тротуарна плитка практично не поступається натуральному каменю за показниками міцності. Вона може витримувати великі навантаження, і отже, застосовуватися в різних областях, включаючи промислові об'єкти, місця руху або стоянки автотранспортних засобів і подібного.

Втім, крім міцності, і декоративних якостей не позбавлена ​​тротуарна плитка. Вибір даного матеріалу на сьогоднішній день по-справжньому величезний. Не тільки різноманітність кольорів, але і візерунків, форм дозволяють підібрати плитку, зовнішніми характеристиками ідеально відповідну навколишнього дизайну. Так, можна підібрати більш суворі варіанти в сірих тонах, або ж різнокольорову бруківку, плитку, яка імітує камінь, цегла. Тротуарна плитка відкриває дійсно широкі можливості застосування, і прекрасно задовольняє потреби самого прискіпливого забудовника.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
 • Скільки коштує побудувати будинок 01.04.201684 Скільки коштує побудувати будинок
  Скільки коштує побудувати будинок? Це питання цікавить усіх дорослих, самодостатніх людей, які мріють про затишний, комфортний і красивий приватний будинк або котедж.
наверх