В вашей квартире застелен ламинат. При правильном уходе за напольным покрытием, оно прослужит вам достаточно продолжительное время. Однако, если по неосторожности вы все-таки повредили незначительно покрытие, не торопитесь полностью менять пол в квартире.
 • 0
 • Кошик порожній

Удаление царапин с ламината

Удаление царапин с ламината

Удаление царапин с ламината

04.11.201332

Стоит заметить, что ламинат достаточно легко подвержен деформации, поэтому не стоит удивляться появление небольших царапин. Лучше задуматься, как вернуть покрытие к былому виду.

Следует рассмотреть виды повреждение. Царапины бывают двух типов: мелкие и глубокие. Мелкие малозаметные царапины легко закрашиваются восковым карандашом, который можно приобрести в любом магазине, где продается напольное покрытие.

Предварительно перед нанесением поверхность покрытия очищается обычной тряпкой, и наносится карандаш, при этом нужно проследить момент, чтобы воск попал именно в глубину самой царапины. Конечным этапом является полировка тканью из сукна.

Для глубоких царапин существует специальный набор, который так же можно пробрести в магазине напольного покрытия. Он состоит из акриловой или латексной шпатлевки и восковых карандашей. Шпатлевка наносится на очищенную поверхность шпателем. Излишки удаляются мокрой тряпкой.

Бывают случаи, когда глубокие царапины переходят в разряд трещин. Но и здесь не стоит бить тревогу. Ламинат чем удобен в своей конструкции, что состоит из мелких планок, которую можно при случае заменить. Но это только в том случае, если в процессе укладки вы не использовали клей.

Чтобы избежать всяческих повреждений, передвигаться по дому нужно в обуви с мягкой подошвой, и в пороге иметь коврики из мягкого материала. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх