Как минимум, 10% населения Украины в возрасте старше 16 лет пользуется мобильным интернетом. Об этом свидетельствует исследование Gfk Ukraine, данными которого располагает "proIT".
 • 0
 • Кошик порожній

Украинцы пользуются интернетом сидя в маршрутках и на работе

Украинцы пользуются интернетом сидя в маршрутках и на работе

Украинцы пользуются интернетом сидя в маршрутках и на работе

22.11.201224

При этом 80% из них выходят в сеть с мобильного телефона.


В ходе опроса 82% респондентов также ответили, что выходят в интернет с мобильного в общественных местах (84%), дома (72%), на работе (70%) и в общественном транспорте (70%). При этом в общественных местах и на работе респонденты подключаются чаще всего с помощью технологий GPRS/EDGE/3G (39% и 45% соответственно). При пользовании интернетом дома предпочтение отдается WiFi (42%).


Для выхода в сеть с мобильного респонденты используют как обычные телефоны (37% от общего количества всех телефонов), так и "умные", то есть смартфоны (63%). Среди последних преобладают терминалы с операционной системой Android.


Чаще всего респонденты используют интернет с мобильного для проверки электронной почты (86%), поиска информации (81%), посещения социальных сетей (74%) и получения информации о погоде (65%).


Для совершения онлайн-покупок мобильный телефон использовали 15% опрошенных.


Чуть менее половины опрошенных (48%) пользуются интернетом с мобильного почти каждый день. Однако на компьютере или ноутбуке ежедневно проводят время в сети 85% респондентов.


Более половины опрошенных (53%) проводят в интернете с помощью мобильного от 1 до 4 часов в сутки. Для сравнения - 51% респондентов проводят в сети больше 5 часов в сутки на большом экране (то есть, с помощью компьютеров).


"Анализируя данные опроса можно утверждать, что Интернет на экране мобильного телефона - скорее дополнительный способ выхода в Интернет, чем его заменитель", - резюмировала старший исследователь отдела исследований телеком-рынка GfK Ukraine Соломия Глибовицкая.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх