Недавно указом Президента Украины были изменены правила пересечения кораблями РФ украинской границы.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Украинская армия выполнит распоряжение Ющенко по ЧФ

Украинская армия выполнит распоряжение Ющенко по ЧФ

Украинская армия выполнит распоряжение Ющенко по ЧФ

16.08.200813

Украинская армия пообещала выполнить приказ президента страны, наложившего ограничения на передвижение кораблей Черноморского флота России, сообщило украинское агентство УНИАН со ссылкой на начальника Генштаба Вооруженных сил Украины Сергея Кириченко.

Украина, обеспокоенная участием Черноморского флота в военной операции России в Грузии, накануне в одностороннем порядке изменила условия выхода российских кораблей из Севастополя через границу, потребовав получать разрешение на подобные перемещения и уведомлять о них Киев за три дня . Кроме того, украинская сторона хочет, чтобы военные корабли проверяли пограничники и таможня.

Россия заявила, что указ президента Виктора Ющенко противоречит всем предыдущим договоренностям о базировании флота в Крыму, а Генштаб Вооруженных сил РФ уточнил, что будет подчиняться только приказам из Москвы.

"Указы президента в отношении Черноморского флота, безусловно, будут выполняться на территории Украины. Министерство обороны и Генеральный штаб являются одними из тех государственных структур, на которых возложено это задание", - сказал Кириченко.

Указ президента не предполагает силового противодействия в случае нарушения нового порядка со стороны Черноморского флота, но наделяет военных наряду с другими государственными структурами контролирующими функциями. Среди последствий неисполнения положений указа в нем прописано лишь право украинской стороны требовать от нарушителей покинуть территориальные воды или воздушное пространство Украины.

 По соглашению 1997 года российский Черноморский флот базируется в украинском Севастополе до 2017 года, однако, в последнее время украинские власти заявляли, что не намерены продлевать срок пребывания военных моряков в Крыму, предложив России уже сейчас начать переговоры о передислоцировании базы. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх