Такие данные слышно часто, но продолжается такой беспридел не один год, можно сказать даже вечность. Прораб Кушнерик Леонид Леонидович, 1974 г. рождения, проживающий в Днепропетровском районе города Апостолово, набрал бригаду на выезд в Киев. Заранее договорившись с работниками, что будет получать процент от стоимости их заработка от каждого. Этот процент составлял 10%.
 • 0
 • Кошик порожній

Украинские прорабы наживаются за чужой труд

Украинские прорабы наживаются за чужой труд

Украинские прорабы наживаются за чужой труд

07.10.201325

После трёх месяцев работы оказалось, что строители не имели всё это время своих денег на руках. Кушнерик. Л. Л. высылал их семьям небольшие суммы. Еда которую они употребляли, и едой не назвать для человека, который выполняет тяжёлую работу. А сам прораб в это время высылал своей семье крупные суммы.

По итогам подсчётов, получилось так, что работники не то что заработали деньги, но ещё и остались должны не менее шести тис. гривен. Большинство строителей понимая ситуацию, просто убегали кто как мог. Так как не имея своих денежных средств, просили у родственников, чтоб можно было вернуться домой.

Может когда-нибудь будет справедливость, и такие прорабы, как Кушнерик Леонид Леонидович, будут наказаны за такое не финансами, а расплатой. Чтоб все прорабы Украины наконец-то выплатили строителям те деньги, которые просто себе прикарманили. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх