Керамическая плитка - это долговечный и эстетичный отделочный материал. Ещё в древности его использовали для отделки стен. В настоящее время магазины предлагают большое разнообразие плитки.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Уникальный рисунок на керамической плитке

Уникальный рисунок на керамической плитке

Уникальный рисунок на керамической плитке

11.03.201314

Её можно выбирать не только в зависимости от цвета и формы, но и по нанесённому на её поверхность рисунку. Уникальный рисунок может быть выполнен на заказ, но это стоит немалых денег. Потому, если Вы хотите создать индивидуальный дизайн проект для своей квартиры, но у Вас нет денег на дизайнерскую плитку, выполните рисунок на однотонной плитке сами с помощью трафарета. 

После того, как ремонт в ванной комнате завершён, нанесите последний штрих, выразив свою оригинальность. Краска для керамики продаётся в строительных магазинах, а трафарет нужно вырезать в зависимости от своего вкуса. 

Перед рисованием плитку тщательно промывают моющими средствами, а после того, как она высохнет, приклеивают трафарет специальным аэрозольным клеем и наносят рисунок сначала тёмной краской, затем светлой. Если соблюдать аккуратность и пользоваться для каждого цвета отдельной кисточкой, получится своеобразный дизайн и Вы будете уверены в том, что ванной как у Вас нет ни у кого в целом мире. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх