Оlimac DRAGO - единственная жатка в мире которая автоматически c обеих сторон изменяет зазор между пластинами приемника независимо от каждого рядка.
 • 0
 • Кошик порожній

Универсальная кукурузная жатка Olimac DRAGO - революционная техника

Универсальная кукурузная жатка Olimac DRAGO - революционная техника

06.08.201028

Для Olimac DRAGO лежащие стебли - НЕ ПРЕПЯТСТВИЕ. Высокая проходимость жатки Olimac DRAGO при тяжёлых условиях уборки урожая возможна благодаря плоской и пологой конструкции. По желанию можно вмонтировать шнек для захвата лежащих стеблей (привод для этого уже серийно встроен, что позволяет быстрый монтаж шнека при надобности).

НЕПРЕВЗОЙДЁННАЯ ЖАТКА ОТ 4 ДО 16 РЯДОВ

Мы поставим Вам жатку полностью подходящую для Вашего комбайна или самоходного измельчителя. Нужно будет только соединить жатку с комбайном и стартовать! Позднее обмен адаптеров для другого типа зерноуборочного комбайна быстр и без проблем выполним. Центральное расположение и радиус вращения нижних измельчающих ножей хорошо перекрывает зону среза в междурядиях даже при сплошном посеве кукурузы. Только так можно достичь быстрого полного перегнивання соломы. DRAGO можно сложить для движения по дороге на ширину транспорта до 3 и 3,2 метра. Проще не бывает-складывание и раскладывание из кабины комбайна.

OLIMAC ценит старые традиции, связывая их с современнейшей производственной техникой. OLIMAC сертифицирован согласно по ISO 9001. В конструкционном бюро работают с новейшими программами электронной обработки данных. По фирменной компьютерной сети передаются данные на производственные машины. В каждой фазе обеспечивается 100 % контроль продукции. В последней стадии жатку собирают индивидульно по желанию клиентов.


DRAGO - на кукурузных полях мира, как дома для всех комбайнов и самоходных измельчителей.

03027, Киевская область,
Киево-Святошинский район,
с.Новоселки, ул.Озерная, 20
Телефон/факс:
(044) 526-18-23; 526-24-12

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх