Бажання людей проживати в комфортних умовах абсолютно логічно. Зручний теплий будинок складно уявити без правильно спроектованої і встановленої опалювальної системи.

 • 0
 • Кошик порожній

Установка опалювальної системи заміського будинку

Установка опалювальної системи заміського будинку

Установка опалювальної системи заміського будинку

25.08.201532

Бажання людей проживати в комфортних умовах абсолютно логічно. Зручний теплий будинок складно уявити без правильно спроектованої і встановленої опалювальної системи.

У загальному понятті опалювальна система називається комплекс обладнання та заходів, завершальним результатом яких буде створення комфортних для людей умов в опалювальному будинку. Сьогодні найпопулярніша гідравлічна система.

Установка систем опалення - це останній процес при продажу обладнання для опалення. Від правильно продуманих дій інженерам і монтажникам систем опалення буде залежати подальша безперебійна експлуатація комплексу обладнання і монтаж котельні. Але при спорудженні будинку про встановлення опалювальної системи потрібно думати ще на перших етапах будівництва. Установка системи опалення - технологічно складна процедура, яка вимагає попередніх чітких розрахунків і вимірів.

Є кілька схем виконання настановних робіт по інтегруванню систем опалення. Створення полімерних труб істотно полегшило роботи по установці, зменшило технологічні та часові витрати, дало можливість більш раціонально скористатися простором. Основна перевага застосування полімерних труб під час установки опалювальних систем в тому, що розводка труб ховається в будівельних конструкціях. При установці труб обладнання опалення застосовується горизонтальна 2-х трубна система, яка ховається під покриттям на підлозі, і опалювальна система, коли робиться розгалуження розводки обладнання для опалення.

Установка опалювальної системи має на увазі при цьому монтаж в котельні опалювального обладнання. За бажанням замовника це можливі дизельні, електричні, газові та інші різновиди котлів. Установкою і запуском зобов'язані займатися тільки професійні майстри. Від замовника потрібно тільки надати необхідне для котельні, обов'язково добре провітрюється, приміщення.

У сучасних опалювальних системах існує два основних види - дво- і однотрубні опалювальні системи приміщень. Область практичного використання останніх систем опалення - приміщення загального користування, багатоповерхові висотні будинки. Двотрубними опалювальними системами оснащуються котеджі зі своєю котельні і приватні будинки.

Під час будівництва приватного будинку найкраще попередньо (ще на етапі будівництва будинку до виконання робіт з оздоблення) визначитися з типом системи опалення, оптимально підібрати відповідне потужності енергетичним витратам обладнання для опалення, узгодити з компанією-продавцем тип розводки труб, зробити приміщення під котельню.

Вибір безпосередньо системи опалення будинку буде залежати від виду споруджуваного житла. Відрізняють приватні будинки, які розраховані на проживання круглий рік і вдома, які можна використовувати лише влітку, вони мають іншу назву - дача. Опалювальною системою оснащуються саме будинки першого виду, вони і мають практичний інтерес.

Головні конструктивні елементи опалювальної системи будинку - це котли (дизельні, газові, електричні і т. Д.), Труби, за допомогою яких обігрівальне обладнання (котли) переміщують сгенерированное тепло в теплоносії до батарей. Батареї встановлюють прямо в приміщенні. Число секцій в батареях і потужність котла залежить від певних умов в опалювальному будинку.

Електричний тип опалювальної системи будинку - результат новітніх інженерних технологій. Сучасні електричні опалювальні системи будинку дозволяють створювати оптимальну температуру в будь-якому окремому приміщенні.

Проживання в приватному будинку не буде створювати належного комфорту без правильно організованої системи опалення. Люди весь час прагнули до проживання в комфортних умовах, споруджували будинки, які могли захистити від поганої погоди і низької температури.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх