Как сообщила пресс-служба КГГА, известный когда-то киевлянам театр на Подоле снова появится в столице, но это будет современный комплекс на 354 места общей площадью 2816 квадратных метров с новейшим освещением, звуковым оснащением, кондиционированием воздуха и т.п.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Уже в следующем году на Андреевском спуске откроют Киевский театр на Подоле

Уже в следующем году на Андреевском спуске откроют Киевский театр на Подоле

Уже в следующем году на Андреевском спуске откроют Киевский театр на Подоле

02.10.200721

По словам начальника Главного управления экономики и инвестиций Марины Лукашиной, сейчас уже выполнен большой объем строительных работ. До конца года покроют крышу, установят окна, дверь, проведут внутренне инженерные работы и подключат отопление, что разрешит продолжать сведение сооружения в зимний период и своевременно его ввести в эксплуатацию.

По словам Марины Владимировны, пока остаются нерешенными несколько не менее важных вопросов: обеспечение строительства подпорной стены на заднем фасаде театра, обустройство внутреннего дворика для отдыха посетителей, актеров и работников учреждения и реконструкция трансформаторной подстанции.

  Напомним, что строительство театра начали еще в 2004 году. Сметная стоимость проекта к тому времени составляла 25,3 миллиона гривен. Большая часть выделенных средств уже освоена. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх