В Украине около 40% цементных заводов приостановили свою деятельность из-за существенного падения спроса на их продукцию. Об этом сообщил исполнительный директор ассоциации "Укрцемент" Петр Лопатьев.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

В цементной отрасли - почти полный коллапс

В цементной отрасли - почти полный коллапс

В цементной отрасли - почти полный коллапс

14.01.200913

"Сегодня около 40% цементных заводов стоит из-за отсутствия спроса на их продукцию. Оставшиеся предприятия работают на минимальных мощностях - у них работает по одной печи", - сказал он. По словам Петра Лопатьева, по состоянию на 9 января 2009 года не работали цеха обжига на предприятиях "Евроцемент груп-Украина", "Балцем" (Харьковская область) и "Краматорский цементный завод - Пушка" (Донецкая область), а также "Бахчисарайский комбинат", "Стройиндустрия" (Крым), "Цемент" (Одесса). При этом на ряде предприятий работают цеха по помолу клинкера. При этом дополнительной проблемой для многих производителей цемента стало сокращение поставок природного газа. При этом около 20-30% всех цементных заводов в Украине использует при производстве уголь вместо газа. Стабилизация ситуации на цементном рынке Украины, по оптимистичным прогнозам, возможна лишь с возобновлением масштабное строительства - что маловероятно в ближайшее время.

По прогнозам весь 2009 год цементный рынок будет "лихорадить" и улучшение ситуации возможно только с 2010 года. Однако к этому времени многие производители цемента могут стать банкротами.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх