На левом берегу Киева вырастет новый микрорайон, который станет деловым центром города. Такой проект, названный "Киев-Сити", уже подготовлен в Украине. Презентация этого проекта проходит на выставке в Каннах MIPIM, что, по мнению чиновников, поможет заинтересовать большее число инвесторов для успешной реализации проекта, сообщает Сегодня. Продлится выставка до 15 марта.
 • 0
 • Кошик порожній

В Киеве появится новый деловой центр

В Киеве появится новый деловой центр

В Киеве появится новый деловой центр

13.03.201326

Заместитель главы КГГА Р.Крамаренко объяснил, что многие, живя на окраине города, каждый день ездят работать в центр. На левом берегу, например, сейчас проживает 36,2% киевлян, а число рабочих мест там всего 19,7%. Постройка на Осокорках-Северных делового микрорайона поможет значительно уменьшить чрезмерную нагрузку на общественный транспорт, путепроводы и магистрали, которая вызывается ежедневной миграцией жителей города к местам их работы. Также благодаря проекту появится 30 тыс. новых рабочих мест, сообщает он.

"Киев-Сити" представляет собой современную бизнес-зону на большом расстоянии от столичного исторического центра. Общую стоимость реализации проекта оценивают в 1,25 млрд. долларов. В четвертом квартале 2014 г. уже планируют начать первые работы по строительству микрорайона. Городские власти убеждены: строительство "Киев-Сити" позволит не только разгрузить центр столицы, но и наполнить городской бюджет за счет денег, вырученных за аренду торговых и офисных площадей, которых насчитывается около 500 тыс. кв. м., а также за счет продажи земли. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017632 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх