Эксперты рынка недвижимости отмечают в среднем 2%-ное повышение арендных ставок однокомнатных квартир в Киеве за последнюю неделю. Основная причина роста цен - повышение деловой активности в связи с окончанием лета, а также начало учебного года в столичных учебных заведениях. Основная причина роста цен - повышение деловой активности в связи с окончанием лета, а также начало учебного года в столичных учебных заведениях.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

В Киеве растет аренда однокомнатных квартир

В Киеве растет аренда однокомнатных квартир

В Киеве растет аренда однокомнатных квартир

29.08.200731

"Лето подходит к концу, и наблюдается повышение деловой активности, что влечет за собой увеличение цен", сказал Виктор Несин, генеральный директор агентства недвижимости "Кварт-Сервис", в интервью газете "Дело".

Несин также считает, что в такой период увеличивается спрос на квартиры со стороны студентов не из Киева, чьи родители не хотят, чтобы их дети жили в некомфортных условиях общежитий.

10 августа арендная ставка однокомнатной квартиры в Деснянском районе составляла в среднем 422 доллара в месяц, то 17 августа цена такой же квартиры выросла до 465 долларов в месяц (повышение на 10,2%). В то же время в Подольском районе аренда однокомнатных квартир упала в цене с 568 до 515 долларов в месяц (понижение на 9,3%).

  В среднем же специалисты делают вывод, что цена аренды однокомнатной квартиры в Киеве за этот период выросла на 2,3% и составляет по Киеву около 581,9 доллара в месяц. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх