Сегодня в ряде украинских городов сотни заправок заправляют бензин либо только по талонам, либо по новой, более высокой цене, либо вообще закрыты.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

В Украине начинается бензиновый ужас!

В Украине начинается бензиновый ужас!

В Украине начинается бензиновый ужас!

21.03.200813

Так, в Днепропетровске несколько сотен заправок системы "Авиас", которые принадлежат корпорации "Сентоза", входящей в группу компаний, аффилированных с группой "Приват", начали утро с того, что заправляют бензин только по талонам - в свободной продаже бензина нет.

Как сообщает собственный корреспондент MIGnews.com.ua в Днепропетровске, еще до вчерашнего дня 1 литр бензина марки А-95 в городе стоил 5,30 грн. Однако всю ночь на заправках Днепропетровска был страшный ажиотаж: за наличку заправляли не только полные баки, но и все емкости, имеющиеся в машинах.

По городу ползут слухи, что уже к сегодняшнему вечеру на работающих за наличный расчет заправках других систем (например, "УкрТатНафта", "Лукойл", "Вог" и др.) литр А-95 будет стоить 6 грн.

Кстати, уже сегодня утром на заправках Киева можно было наблюдать подорожание бензина еще на 10 копеек. Так, на ряде заправок вместо вчерашней цены в 5,50 грн. уже висит цена 5,60 грн.

Но и это не все. Подобная днепропетровской ситуация наблюдается и на некоторых автозаправках Запорожья, где этой ночью также были повышены отпускные цены на бензин марок А-92 и А-95 в среднем на 40 коп. - до 5,2 грн. за литр и 5,6 грн. за литр соответственно.

Автомобилисты в среду вечером, узнав об очередном повышении цены, выстраивались на работающих станциях в очереди, чтобы заправиться по более низким ценам. Большая часть АЗС областного центра с утра не работает.

Представитель "Запорожнефтепродукта", которому принадлежит 64 АЗС в Запорожской области, сообщил, что станции приостановили реализацию нефтепродуктов в связи с инвентаризацией. Городские АЗС компании "Укрнафта" также не работают, передает ICTV.

 Руководитель отделения Антимонопольного комитета Украины в Запорожской области Александр Белый заявил, что ведомство намерено проверить обоснованность столь резкого повышения цен на бензин. Доля "Запорожнефтепродукта" на рынке розничной торговли моторным топливом в Запорожской области, по данным территориального отделения АМКУ, составляет более 35%, "Укрнафты" - около 20%. 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017547 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016458 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016621 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016442 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016478 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016471 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016631 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016488 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх