Проблемы уже закончились - доллары скупать не стоит, советует специалист. Проблемы с курсом гривна-доллар на межбанке уже закончились, ситуация стабилизировалась. Об этом рассказал "Сегодня" Президент Украинского аналитического центра Александр Охрименко.
 • 0
 • Кошик порожній

Валютную панику в Украине спровоцировали специально - эксперт

Валютную панику в Украине спровоцировали специально - эксперт

Валютную панику в Украине спровоцировали специально - эксперт

05.09.201225


"Если смотреть по сегодняшним торгам на межбанке, то все проблемы уже закончились. Сейчас курс 8,13-8,14 гривен за доллар", - заявил эксперт.

Охрименко считает, что происходящее вчера было призвано спровоцировать валютную панику. Эксперт подчеркивает, что таким образом некоторые банки могли попробовать продать лишние доллары с наибольшей для себя выгодой.

Также Охрименко призывает украинцев не продавать и не скупать валюту.

"Валюту вообще нужно менять только тогда, когда разница между курсом покупки и продажи минимальная. Если кто-то продает доллар по 8,28, а покупает по 8,14 - толку никакого нет, однозначно потеря денег. Невозможно же переиграть валютных спекулянтов", - объяснил эксперт.

Напомним, во вторник 4 сентября, торги на межбанки закрылись ростом котировок - 8,18/8,2 грн/$1, по евро - 10,2950/10,3240 грн/евро на фоне острой нехватки предложения валюты. В пунктах обмена валют курс доллар за один день вырос в среднем на 5-8 копеек.

В свою очередь, в Нацбанке считают, что ослабление курса гривни вызвано расширением гривневой ликвидности, и в случае возникновения признаков нарушения равновесия нарушения Национальный банк Украины готов вмешаться в ситуацию.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх