Досвід. Вибирати потрібно компанію, яка працює на ринку дизайнерських послуг не менше трьох - п'яти років, наприклад дизайнери інтер'єру. Якщо фахівець сам продає свої послуги, то хоча б років зо три. На доказ стажу можуть бути надані статті у фахових журналах або на форумах в Інтернеті.

 • 0
 • Кошик порожній

Вибір дизайнера інтер\'єру

Вибір дизайнера інтер\'єру

Вибір дизайнера інтер\'єру

11.10.201561

Отже, на що ж варто звернути увагу в першу чергу?

Досвід. Вибирати потрібно компанію, яка працює на ринку дизайнерських послуг не менше трьох - п'яти років, наприклад дизайнери інтер'єру. Якщо фахівець сам продає свої послуги, то хоча б років зо три. На доказ стажу можуть бути надані статті у фахових журналах або на форумах в Інтернеті.

Дуже важливо, щоб фахівець мав багатий досвід роботи. Від цього буде залежати якість виконаної роботи. Тільки з досвідом приходить розуміння того, чого хоче замовник і як це втілити в життя.

Не варто соромитися попросити поглянути на раніше виконані роботи. Добре, якщо є можливість поглянути на роботи живцем. Якщо ж такої можливості немає, то потрібно подивитися хоча б фотографії. Щоб не попастися на вудку, слід звернути увагу, що фотографій повинно бути багато. Об'єкт повинен бути відображений з різних ракурсів. Все це необхідно для того, щоб мати повну картину. Якщо дизайнер надає одну - дві картинки, то швидше за все вони завантажені з Інтернету.

Зверніть увагу на відгуки. Якщо в офісі є книга відгуків - перегляньте її. Так само варто пошукати відгуки клієнтів на сайті компанії або на сторінках в соцмережах. Якщо є можливість зв'язатися з клієнтами - відмінно. Поспілкуйтеся особисто з тими, хто користувався послугами цього дизайнера. Постарайтеся дізнатися, як клієнти дізнаються про цю фірму. Чим більше клієнтів звертаються до фахівця за порадою знайомих, тим вище якість послуг, що надаються.

І ще один важливий аспект - ціна! Який поважає свою працю дизайнер, який має велику клієнтську базу, досвід роботи і хорошу репутацію не буде працювати за мінімальними розцінками. Промоніторьте прейскуранти послуг дорогих компаній і початківців дизайнерів. Зупиніть свій вибір на дослідному дизайнера або стабільній компанії з хорошими відгуками і середнім рівнем цін. Не економте на якості. Не дарма кажуть, що скупий платить двічі.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх