При виборі підлогового покриття важливо пам'ятати про різні недоліки різних матеріалів.

  • 0
  • Кошик порожній

Вибираємо покриття для підлоги

Вибираємо покриття для підлоги

Вибираємо покриття для підлоги

30.06.201597

При виборі підлогового покриття важливо пам'ятати про різні недоліки різних матеріалів.

Тому вибирати покриття підлоги потрібно з розумом. На сьогоднішній день існує безліч різних матеріалів, а ціни найрізноманітніші від доступних всім до захмарних. Підлоги змінюють не так часто як шпалери або меблі, так що важливо зробити правильний вибір. 

Почнемо, мабуть, з лінолеуму. Найбільш поширений матеріал покриття зі складу та найбільш доступний в плані ціни. Будь то ламінат або паркет, під них потрібно робити основу. Основою можуть служити плити ОСБ. Вони досить довговічні. 

Перевагами лінолеуму є широкий спектр кольорів, легкість в укладанні, простота у використанні і знову ж ціна. Лінолеум безпечний, його можна застосовувати і в лікарнях, і дитячих садах. Плюс колірна гамма його може бути найрізноманітнішою, імітація паркету або мармуру, килима, або плитки, а також можна вибрати яскраві малюнки для дитячої. Вибрати краще лінолеум на вспененном ПВХ, він стійкий до температурних впливів і не деформується при нагріванні. Стелити лінолеум можна на клей, або закріпити плінтусами. 

Про ламинат. Екологічно чисте покриття, що не примхливо у використанні і що не маловажно дуже красиве і стильне. Ламінат це панель з ДВП або ДСП. Зносостійкість такого покриття залежить від кількості шарів паперу просочених смолами меламінів. Ламінат має масу переваг перед іншими покриттями для підлоги. А розміри плиток ламінованої дошки на відміну від паркетних дощок набагато простіше укладати, а головне швидше. 

Паркетна дошка дуже схожа на ламінат за своєю структурою. Таке покриття складається з трьох шарів - дерево (шпон), м'яка деревина твердих порід і верхній шар виготовляють з таких цінних порід дерева як бук, червоне дерево, дуб тощо. Верхній шар паркетної дошки найтонший. Схожість паркетної дошки з ламінатом ще і за способом укладання. А недоліком в збірці паркетної дошки може бути складність в збірці в плані так званої мозаїки, яка виходить, за підсумками збирання. Обробляють такий матеріал лаком, мастикою, термообробка, тонування і багато інших, від яких залежить зносостійкість або стійкість до механічних впливів. 

І нарешті, керамічна плитка. Найдавніший будівельний матеріал. Плюсами такого покриття є його негорючість, а значить безпеку. Також вона є гігієнічною і легкою при догляді за нею. У поєднанні з дизайнерськими зусиллями така плитка може стати просто витвором мистецтва. Плитка може бути пресованої або екструдованої.

Інші новини розділу

наверх