Кожен з нас уже стикався з ними в офісах, аптеках, поліклініках. Але, тепер є можливість у кожного повісити цю красу у себе вдома. Вибір і дизайн жалюзі дуже великий, як же вибрати те, що потрібно?

  • 0
  • Кошик порожній

Вибираємо жалюзі

Вибираємо жалюзі

Вибираємо жалюзі

10.10.2015136

Кожен з нас уже стикався з ними в офісах, аптеках, поліклініках. Але, тепер є можливість у кожного повісити цю красу у себе вдома. Вибір і дизайн жалюзі дуже великий, як же вибрати те, що потрібно?

Спочатку жалюзі були тільки горизонтальні, їх легко встановлювати, а ще легше користуватися. І так само як у будь-якої подібної конструкції, є свої переваги і недоліки. Вони ефективні влітку, тому що вкривають нас від ширяючого сонця, але спека в приміщенні залишається, а від їх нагрівання стає ще спекотніше, що ні їсти добре. І якщо раптом зламається хоч одне планка, то можна віднести на смітник всю конструкцію. Такі жалюзі вважаються - класичними. Вони бувають металевими і дерев'яними (бамбук). Ціна у них не дуже дорога, настільки, що їх можуть вішати на вікна все сім'ї світу.

Трохи пізніше стали випускатися жалюзі вертикальні, вони більш сучасні і більш популярні. Їх можна вішати на дуже великі, широкі і високі вікна. Вертикальні жалюзі оснащені спеціальним механізмом, який повертає їх під різним кутом, і ви можете регулювати інтенсивність освітлення в приміщенні. За допомогою того ж механізму, у вас є можливість розсунути їх в одну сторону, як звичайні штори. Кріпляться такі жалюзі виключно до стелі, на спеціальних полозках.

Чим популярні вертикальні жалюзі? У них дуже широка кольорова гама. Ви можете їх замовити не тільки однотонними, але і скомбінувати кілька кольорів, підібрати під загальний інтер'єр приміщення. Мінус їх у тому, що вони тканинні. Їх дуже проблематично прати, а пил на них накопичується швидко. Так само їх можна складати, тому як ці складки потім ні чим не розстелеш. Замовити окремо панельку можна, тільки повністю всю конструкцію. А уявіть, як було б здорово купити кілька кольорів і змінювати їх під настрій, як штори або тюль. Але поки це неможливо, і перш ніж купувати, подумайте, а чи не набридне з часом колір обраний вами.

Дуже цікаво виглядають роль штори або рулонні жалюзі. Складаються вони з тканини, намотаною на ролик. Хороші тим, що цю тканину ви можете розуміти і опускати без особливих зусиль. Кріпляться безпосередньо на вікно, і, при відкритті будуть бовтатися, і майоріти на вітрі. Схожа конструкція і у касетних жалюзі. Тільки сам рулон з матеріалом захований в спеціальному коробі.

Всі типи жалюзі відрізняються за своєю конструкцією та матеріалом виготовлення. Найдорожчими з усіх вважаються дерев'яними. Вони добре підходять до будь-якого інтер'єру, добре захищають від сонця. Тканинні жалюзі можна прати, а ось алюмінієві вважаються найміцнішими, за ними легко доглядати і вони відбивають світло. Є ще пластикові, користі від них, майже жодної немає, тільки що зручно мити. Так що вибір за вами!

Інші новини розділу

наверх