Кожен з нас уже стикався з ними в офісах, аптеках, поліклініках. Але, тепер є можливість у кожного повісити цю красу у себе вдома. Вибір і дизайн жалюзі дуже великий, як же вибрати те, що потрібно?

 • 0
 • Кошик порожній

Вибираємо жалюзі

Вибираємо жалюзі

Вибираємо жалюзі

10.10.201564

Кожен з нас уже стикався з ними в офісах, аптеках, поліклініках. Але, тепер є можливість у кожного повісити цю красу у себе вдома. Вибір і дизайн жалюзі дуже великий, як же вибрати те, що потрібно?

Спочатку жалюзі були тільки горизонтальні, їх легко встановлювати, а ще легше користуватися. І так само як у будь-якої подібної конструкції, є свої переваги і недоліки. Вони ефективні влітку, тому що вкривають нас від ширяючого сонця, але спека в приміщенні залишається, а від їх нагрівання стає ще спекотніше, що ні їсти добре. І якщо раптом зламається хоч одне планка, то можна віднести на смітник всю конструкцію. Такі жалюзі вважаються - класичними. Вони бувають металевими і дерев'яними (бамбук). Ціна у них не дуже дорога, настільки, що їх можуть вішати на вікна все сім'ї світу.

Трохи пізніше стали випускатися жалюзі вертикальні, вони більш сучасні і більш популярні. Їх можна вішати на дуже великі, широкі і високі вікна. Вертикальні жалюзі оснащені спеціальним механізмом, який повертає їх під різним кутом, і ви можете регулювати інтенсивність освітлення в приміщенні. За допомогою того ж механізму, у вас є можливість розсунути їх в одну сторону, як звичайні штори. Кріпляться такі жалюзі виключно до стелі, на спеціальних полозках.

Чим популярні вертикальні жалюзі? У них дуже широка кольорова гама. Ви можете їх замовити не тільки однотонними, але і скомбінувати кілька кольорів, підібрати під загальний інтер'єр приміщення. Мінус їх у тому, що вони тканинні. Їх дуже проблематично прати, а пил на них накопичується швидко. Так само їх можна складати, тому як ці складки потім ні чим не розстелеш. Замовити окремо панельку можна, тільки повністю всю конструкцію. А уявіть, як було б здорово купити кілька кольорів і змінювати їх під настрій, як штори або тюль. Але поки це неможливо, і перш ніж купувати, подумайте, а чи не набридне з часом колір обраний вами.

Дуже цікаво виглядають роль штори або рулонні жалюзі. Складаються вони з тканини, намотаною на ролик. Хороші тим, що цю тканину ви можете розуміти і опускати без особливих зусиль. Кріпляться безпосередньо на вікно, і, при відкритті будуть бовтатися, і майоріти на вітрі. Схожа конструкція і у касетних жалюзі. Тільки сам рулон з матеріалом захований в спеціальному коробі.

Всі типи жалюзі відрізняються за своєю конструкцією та матеріалом виготовлення. Найдорожчими з усіх вважаються дерев'яними. Вони добре підходять до будь-якого інтер'єру, добре захищають від сонця. Тканинні жалюзі можна прати, а ось алюмінієві вважаються найміцнішими, за ними легко доглядати і вони відбивають світло. Є ще пластикові, користі від них, майже жодної немає, тільки що зручно мити. Так що вибір за вами!

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх