При виробництві земляних робіт на території зі значними розмірами не обійтися без спецтехніки для механізованого риття. Придбання спецтехніки для риття траншей і інших земляних робіт не доведе таких витрат, якщо техніка буде простоювати без діла.

 • 0
 • Кошик порожній

Види траншей і їх прокладка

Види траншей і їх прокладка

Види траншей і їх прокладка

16.06.201535

При виробництві земляних робіт на території зі значними розмірами не обійтися без спецтехніки для механізованого риття. Придбання спецтехніки для риття траншей і інших земляних робіт не доведе таких витрат, якщо техніка буде простоювати без діла.

Технічне обслуговування, місце для зберігання, робота висококваліфікованого екіпажу - досить витратні статті. Але сьогодні достатньо пропозицій з оренди такої спеціальної техніки, в тому числі і з послугами професіоналів керуючих спецтехнікою і мають відповідні допуски для цього. Так, вельми поширена оренда гусеничних екскаваторів.

Фронтальний навантажувач, екскаватор чи інші види спецтехніки можуть бути задіяні для робіт в залежності від мети, з якою беруться орендарем. Таким чином, слід визначитися з видом траншеї.

Каналізаційні траншеї. Особливість робіт з прокладання таких траншей - рух під нахилом, зазначеним у проекті. Глибина траншеї до шести метрів. З такими роботами впорається гусеничний екскаватор.

Водопровідні траншеї. Глибина прокладки водопровідної траншей залежить від кліматичних особливостей промерзання землі в умовах певної місцевості регіону. Якщо водопровід заглибити нижче позначки промерзання грунту, то труби не перемерзнуть. Якщо занадто поглибити, це призведе до зайвих витрат коштів і часу робіт, тим самим збільшить вартість облаштування водогону. Тут вибір техніки визначається параметрами: умови прокладки, загальна протяжність траншеї, щоденний виробіток норми прокладки.

Траншеї під газові труби. Особливість роботи тут - значна протяжність траншеї. Рекомендації щодо вибору техніки: екскаватор з невеликим ковшем (в ширині приблизно 30 см) з повноворотна стрілою на гусеничному ходу. Невеликий ківш збільшує маневреність екскаватора. Застосування повноворотна стріли забезпечить якісне використання будівельної території. Для виконання робіт по вузьких траншей екскаватором потрібно оренда будівельної спецтехніки, щоб грунт ні пухким. Як і в попередніх випадках роботи по прокладці траншеї можна розділити за трьома видами: прибудинкові, міські та заміські.

Траншеї під водовідведення. З ними справляється малогабаритна техніка або ручна праця. Тут повинен дотримуватися нахил не більше 1% на кожні 10 метрів.

Кабельні траншеї. Для їх риття потрібно ланцюгове, роторне устаткування або негабаритна техніка з ковшем. В окремих випадках риття відбувається в ручну.

Траншея для монтажу контуру заземлення. Тут глибина робіт від 70 см до 1 м. Такі траншеї набувають різні форми - пряма, трикутна або квадратна. В кінці траншею закопують грунтом без будівельного сміття, щебеню, гравію.

Перераховані види робіт найбільш затребувані. Риття і пристрій траншей є одним з важливих етапів будівництва будівель та споруд. Сучасні орендодавці готові запропонувати відповідну техніку, досить вказати при замовленні предмет і цілі земельних робіт.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017632 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016718 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх