Жалюзі з тканини вертикальні - функціональні, стильні і нескладні у виконанні рішення оформлення вікна.

  • 0
  • Кошик порожній

Види вертикальних жалюзі

Види вертикальних жалюзі

Види вертикальних жалюзі

10.10.2015141

Вертикальні жалюзі на вікна можуть бути виконані з тонких тканин з вишуканим малюнком, з щільних декоративних тканин, світлих однотонних, тканин яскравих насичених відтінків, підібраних в колір меблів, тканин з плетінням, багатобарвних в комбінації двох і більше кольорів. Застосовуються екологічно безпечні, оброблені антистатичними, вологостійкість складами, тканини. 

Жалюзі вертикальні тканинні на вікна - одні з найпоширеніших видів жалюзі. Зупинивши на них свій вибір, ви можете гармонійно доповнити образ вашого інтер'єру або зробити в ньому виразний акцент, надати йому офіційність або підкреслити затишність обстановки, візуально розширити або збільшити висоту приміщення, забезпечивши при цьому комфортну світлову атмосферу. 

Цікаві можливі варіації цього типу жалюзі: арочні вертикальні жалюзі - виконуються в формі арки за індивідуальними ескізами, зшивні вертикальні жалюзі - виконуються з двох видів тканини і зшиті в один виріб відповідно до обраного дизайном вироби. Ціна на тканинні вертикальні жалюзі приваблива і доступна, залежить від обраного варіанту і складності виконання.

 Ціни варіюються залежно від вибору: від нескладного офісного варіанту, затишного однотонного кухонного до оригінального рішення в ексклюзивному виконанні, виконаного з жакардових тканин або натуральних матеріалів (очерет і ін.).

Мультифактурні жалюзі

Мультифактурні жалюзі - це поєднання тканини, пластика і блискучих металізованих вставок, що підкреслюють красу вироби. Величезна популярність мультифактурних жалюзі обумовлена ​​можливістю індивідуального оформлення інтер'єру за допомогою всіляких комбінацій форми, малюнка, кольору, матеріалу. 

Функція захисту від сонячних променів і декоративний ефект від строгого виразного оформлення вікна до ефектного багатошарового складного рішення дозволяє застосовувати цей варіант жалюзі в житлових приміщеннях, офісах, солідних кабінетах керівників, виставкових і концертних залах, салонах, магазинах. 

При виготовленні даного вироби використовують Грувер (пластиковий профіль з бічними напрямними), в який набирається шарами тканину обраного кольору і фактури за оригінальним ескізом. Для приховування стиків передбачені металізовані вставки. Декоративний карниз з Грувер і тканини надає виробу завершеність.

Вертикальні мотузкові жалюзі

Мотузкові жалюзі, новинка на ринку жалюзі, виглядають стильно, вишукано, є прикрасою інтер'єру. Це набір декоративних ниток на карнизі, нижні частини яких не пов'язані один з одним, відсутні важки. Управління аналогічно вертикальним жалюзі. Набираючи ламелі різних кольорів або застосовуючи більш складні моделі (комбінація ниток з тканинними ламелями), можна створювати різні композиції в стилі вашого інтер'єру. 

Мотузкові жалюзі в інтер'єрі - нова тенденція сучасного дизайну. Вертикальні нитяні жалюзі Бриз, Бриз-Мульти, Бриз-Дабл - це ефектний наряд ваших вікон. Мотузкові жалюзі візуально розмежовують простір, оформляють вікна, будучи прозорою драпіруванням з летять, повітряних ниток, пропускають частину сонячних променів, створюючи гру світла і тіней на стінах і підлозі.

 Нитяні жалюзі знайшли застосування не тільки в оригінально оформлених житлових приміщеннях, але і в офісах, ресторанах, кафе, перукарень салонах. Надають легкість, прозорість приміщенню, одночасно створюють атмосферу усамітнення. 

Колірна гамма дозволяє вибрати правильний колір для вашого інтер'єру. Мотузкові жалюзі можуть бути однотонними і кольоровими. Допустимі різні поєднання відтінків, що відображають ваш смак. Нитяні штори можуть бути розшиті різними декоративними елементами.

Інші новини розділу

наверх