Стала відома орієнтовна дата проведення в цьому році виставки електроінструменту MITEX. За словами організаторів експозиції в 2015 році вона відбудеться на початку листопада. Цей захід є одним з найбільших щорічних подій в області виробництва, уявлення новітніх зразків інструменту для будівництва та ремонту, а також розробок малої механізації. 

  • 0
  • Кошик порожній

Відвідувачів чергової виставки MITEX очікують інноваційні новинки електроінструменту

Відвідувачів чергової виставки MITEX очікують інноваційні новинки електроінструменту

Відвідувачів чергової виставки MITEX очікують інноваційні новинки електроінструменту

25.02.2015102

Стала відома орієнтовна дата проведення в цьому році виставки електроінструменту MITEX. За словами організаторів експозиції в 2015 році вона відбудеться на початку листопада. Цей захід є одним з найбільших щорічних подій в області виробництва, уявлення новітніх зразків інструменту для будівництва та ремонту, а також розробок малої механізації. Зокрема, в минулому році площа виставки склала понад 20 тисяч кв.м. Учасники експозиції представили виключно вражаюче різноманіття всіляких інструментів: загальнобудівельних, ручних, садових, вимірювальних, інших по результатам торішньої виставки можна сміливо говорити про те, що переважну частину ринку займає інструмент для виконання різних типів будівельних робіт: перфоратори, фени, будівельні пилососи, акумуляторні, мережеві дрилі. Згідно зі статистичними даними, його частка становить близько 52%. При цьому фахівці відзначають зростаючу популярність акумуляторних моделей. 

Функціональні моделі електроінструменту

За словами одного з учасників виставки, ще близько п'яти років тому такого типу пристосування не залучали особливої ​​уваги. На думку споживачів, йому не вистачало потужності і функціональності. Однак активний розвиток технологій привело до появи малогабаритних моделей з солідною потужністю батарей. Сьогодні робота подібними пристроями, зокрема акумуляторної дрилем відомих виробників, відрізняється зручністю роботи, функціональністю, а головне, автономністю і мобільністю.

Аналогічна ситуація склалася з іншими типами інструментів. Наприклад, продукція відомої компанії Wolfcraft підрозділяється на 27 товарних груп, створена з використанням численних інноваційних рішень, які отримали близько п'ятисот патентів. А професійні пилососи Starmix, що виділяються надійністю, високою потужністю всмоктування і об'ємними баками, здатні ефективно працювати тривалий час в найскладніших умовах. Ознайомитися з подібними видами функціональних інструментів споживачі можуть в будь-який час у авторизованих дилерів електрообладнання.

Виставки спорядження для спортивної стрільби і полювання

Відзначимо, що демонстраційні експозиції є сьогодні однією з оптимальних можливостей ознайомлення з сучасними товарами різних типів. Зокрема, побачити нові моделіохотнічьего спортивної зброї пропонує велика виставка Shot Show. На її стендах представляються ножі, луки, оптика, одяг, інші товари подібного характеру. Крім того, дозволяє ознайомитися з характеристиками такого спорядження. У подібному онлайн салоні кожен шанувальник спортивної стрільби і полювання зможете вибрати і придбати за помірною ціною необхідні йому пристосування.

Інші новини розділу

наверх