Стала відома орієнтовна дата проведення в цьому році виставки електроінструменту MITEX. За словами організаторів експозиції в 2015 році вона відбудеться на початку листопада. Цей захід є одним з найбільших щорічних подій в області виробництва, уявлення новітніх зразків інструменту для будівництва та ремонту, а також розробок малої механізації. 

 • 0
 • Кошик порожній

Відвідувачів чергової виставки MITEX очікують інноваційні новинки електроінструменту

Відвідувачів чергової виставки MITEX очікують інноваційні новинки електроінструменту

Відвідувачів чергової виставки MITEX очікують інноваційні новинки електроінструменту

25.02.201527

Стала відома орієнтовна дата проведення в цьому році виставки електроінструменту MITEX. За словами організаторів експозиції в 2015 році вона відбудеться на початку листопада. Цей захід є одним з найбільших щорічних подій в області виробництва, уявлення новітніх зразків інструменту для будівництва та ремонту, а також розробок малої механізації. Зокрема, в минулому році площа виставки склала понад 20 тисяч кв.м. Учасники експозиції представили виключно вражаюче різноманіття всіляких інструментів: загальнобудівельних, ручних, садових, вимірювальних, інших по результатам торішньої виставки можна сміливо говорити про те, що переважну частину ринку займає інструмент для виконання різних типів будівельних робіт: перфоратори, фени, будівельні пилососи, акумуляторні, мережеві дрилі. Згідно зі статистичними даними, його частка становить близько 52%. При цьому фахівці відзначають зростаючу популярність акумуляторних моделей. 

Функціональні моделі електроінструменту

За словами одного з учасників виставки, ще близько п'яти років тому такого типу пристосування не залучали особливої ​​уваги. На думку споживачів, йому не вистачало потужності і функціональності. Однак активний розвиток технологій привело до появи малогабаритних моделей з солідною потужністю батарей. Сьогодні робота подібними пристроями, зокрема акумуляторної дрилем відомих виробників, відрізняється зручністю роботи, функціональністю, а головне, автономністю і мобільністю.

Аналогічна ситуація склалася з іншими типами інструментів. Наприклад, продукція відомої компанії Wolfcraft підрозділяється на 27 товарних груп, створена з використанням численних інноваційних рішень, які отримали близько п'ятисот патентів. А професійні пилососи Starmix, що виділяються надійністю, високою потужністю всмоктування і об'ємними баками, здатні ефективно працювати тривалий час в найскладніших умовах. Ознайомитися з подібними видами функціональних інструментів споживачі можуть в будь-який час у авторизованих дилерів електрообладнання.

Виставки спорядження для спортивної стрільби і полювання

Відзначимо, що демонстраційні експозиції є сьогодні однією з оптимальних можливостей ознайомлення з сучасними товарами різних типів. Зокрема, побачити нові моделіохотнічьего спортивної зброї пропонує велика виставка Shot Show. На її стендах представляються ножі, луки, оптика, одяг, інші товари подібного характеру. Крім того, дозволяє ознайомитися з характеристиками такого спорядження. У подібному онлайн салоні кожен шанувальник спортивної стрільби і полювання зможете вибрати і придбати за помірною ціною необхідні йому пристосування.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016560 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх