Все більше дизайнерів використовують в своїх проектах такий прийом декорування, як трафаретний малюнок. Як правило, їм прикрашаються стіни, перегородки, конструкції з гіпсокартону, рідше - стеля. Існує кілька різних прийомів декорування поверхонь за допомогою трафаретів. Розглянемо їх.

 • 0
 • Кошик порожній

Використання трафаретного живопису в сучасних інтер\'єрах

Використання трафаретного живопису в сучасних інтер\'єрах

Використання трафаретного живопису в сучасних інтер\'єрах

09.02.201530

Все більше дизайнерів використовують в своїх проектах такий прийом декорування, як трафаретний малюнок. Як правило, їм прикрашаються стіни, перегородки, конструкції з гіпсокартону, рідше - стеля. Існує кілька різних прийомів декорування поверхонь за допомогою трафаретів. Розглянемо їх.

Найбільш поширена технологія - це перенесення малюнка на стіну за допомогою фарби і трафаретів з самоклеющейся плівки. Відвідавши сайт, можна дізнатися про це прийомі більше і порадитися з професіоналами в сфері декоративного оздоблення квартир. Сутність даного прийому зводиться до приклеювання попередньо вирізаного трафарету до стіни, прокраске за допомогою валика водоемульсійною фарбою контрастного по відношенню до базової поверхні кольору, усунення трафарету і сушки отриманого малюнка. Важливо - стіна не повинна бути фактурною, щоб фарба не підтікала під трафарет.

Трафаретний техніка сумісна і з фактурними стінами (наприклад, обробленими штукатуркою). Однак в даному випадку потрібно використовувати потовщені трафарети для створення об'ємних малюнків за допомогою шпаклівки. Техніка заповнення трафаретів проста: потрібно рівним шаром розподілити суміш в прорізах трафарету за допомогою шпателя, а потім акуратно зняти трафарет, щоб не пошкодити отриманий рельєфний малюнок на стіні.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017626 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016532 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016737 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016548 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016520 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016554 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016546 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016521 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016711 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016559 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх