В процесі будівництва збиральні роботи на території та необхідність вивезення сміття за межі ділянки є досить важливими процедурами.

  • 0
  • Кошик порожній

Вивіз сміття з будівельного майданчика

Вивіз сміття з будівельного майданчика

Вивіз сміття з будівельного майданчика

01.10.2015127

В процесі будівництва збиральні роботи на території та необхідність вивезення сміття за межі ділянки є досить важливими процедурами.

Сміттєві операції відносяться до трудомістких заходів. Забезпечення здоров'я та безпеки робітників і навколишньої атмосфери залежить дуже багато в чому від якості цих операцій. Тому, вирішення сміттєвої проблеми зручніше довірити клінінгової компанії, з якою оформляються партнерські відносини. В таких організаціях завжди відмінне технічне оснащення. Рухомий склад складається з імпортних сміттєвозів марок "MAN", "Mercedes" з системою мультиліфт та інших транспортних засобів. 

Для досягнення високої якості прибирання будмайданчиків використовуються бункера потрібного обсягу і профільна техніка. Завдяки поставленим контейнерів, здійснюється збір відходів будівельного виробництва. Сучасна техніка забезпечує швидку навантаження та вивезення резервуарів, заповнених будівельними відходами. Потужне, розумне обладнання володіє великими можливостями. Тому, будь-яка маніпуляція проводиться досить ефективно і оперативно. 

Будівельні відходи - це різний мотлох, що утворився після демонтажу конструкцій, після будівельних і ремонтних операцій. Вони складаються з:

  • уламків металевих, пластикових, дерев'яних;
  • битої цегли, шматків перекриттів, залишків цементної кладки;
  • обрізків оздоблювальних матеріалів;
  • уламків рам, дверних прорізів, залишків вбудованих шаф;
  • шматків труб;
  • вийнятої землі при копанні котлованів і всіляких ям. Вилучений грунт доводиться вивозити за межі будівельного об'єкта в кар'єр або для засипки траншей на інший будмайданчику.

Після того як сміттєві контейнери заповнюються їх доставляють на спеціальний полігон, де будівельні відходи утилізуються з дотриманням всіх правил екологічної безпеки. 

За законодавством сміття на будівельному майданчику не може зберігатися тривалий час. Така неакуратність може завершитися адміністративними покараннями або штрафами. Санітарні норми вимагають виконання обов'язкових заходів по знищенню відходів будівництва, щоб уникнути небезпеки забруднень навколишнього середовища. Запорукою чистоти і безпеки на будівельній ділянці є регулярні збиральні роботи. В наші дні сервіс послуг клінінгових фахівців досяг високого рівня. Так що співпраця з ними забезпечить належний порядок на будівельному об'єкті.

Інші новини розділу

наверх