В процесі будівництва збиральні роботи на території та необхідність вивезення сміття за межі ділянки є досить важливими процедурами.

 • 0
 • Кошик порожній

Вивіз сміття з будівельного майданчика

Вивіз сміття з будівельного майданчика

Вивіз сміття з будівельного майданчика

01.10.201551

В процесі будівництва збиральні роботи на території та необхідність вивезення сміття за межі ділянки є досить важливими процедурами.

Сміттєві операції відносяться до трудомістких заходів. Забезпечення здоров'я та безпеки робітників і навколишньої атмосфери залежить дуже багато в чому від якості цих операцій. Тому, вирішення сміттєвої проблеми зручніше довірити клінінгової компанії, з якою оформляються партнерські відносини. В таких організаціях завжди відмінне технічне оснащення. Рухомий склад складається з імпортних сміттєвозів марок "MAN", "Mercedes" з системою мультиліфт та інших транспортних засобів. 

Для досягнення високої якості прибирання будмайданчиків використовуються бункера потрібного обсягу і профільна техніка. Завдяки поставленим контейнерів, здійснюється збір відходів будівельного виробництва. Сучасна техніка забезпечує швидку навантаження та вивезення резервуарів, заповнених будівельними відходами. Потужне, розумне обладнання володіє великими можливостями. Тому, будь-яка маніпуляція проводиться досить ефективно і оперативно. 

Будівельні відходи - це різний мотлох, що утворився після демонтажу конструкцій, після будівельних і ремонтних операцій. Вони складаються з:

 • уламків металевих, пластикових, дерев'яних;
 • битої цегли, шматків перекриттів, залишків цементної кладки;
 • обрізків оздоблювальних матеріалів;
 • уламків рам, дверних прорізів, залишків вбудованих шаф;
 • шматків труб;
 • вийнятої землі при копанні котлованів і всіляких ям. Вилучений грунт доводиться вивозити за межі будівельного об'єкта в кар'єр або для засипки траншей на інший будмайданчику.

Після того як сміттєві контейнери заповнюються їх доставляють на спеціальний полігон, де будівельні відходи утилізуються з дотриманням всіх правил екологічної безпеки. 

За законодавством сміття на будівельному майданчику не може зберігатися тривалий час. Така неакуратність може завершитися адміністративними покараннями або штрафами. Санітарні норми вимагають виконання обов'язкових заходів по знищенню відходів будівництва, щоб уникнути небезпеки забруднень навколишнього середовища. Запорукою чистоти і безпеки на будівельній ділянці є регулярні збиральні роботи. В наші дні сервіс послуг клінінгових фахівців досяг високого рівня. Так що співпраця з ними забезпечить належний порядок на будівельному об'єкті.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх