Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • (098) 158-80-88
  (044) 362-50-37
 • 0
 • Кошик порожній

Вогнезахист дерев'яного будинку

Вогнезахист дерев'яного будинку

Вогнезахист дерев'яного будинку

06.07.2016444

Для чого тільки не використовують цей будівельний матеріал: будують лазні, сауни, індивідуальні житлові будинки, промислові приміщення і багато іншого. Однак є у такого матеріалу один недолік - високий ризик загоряння, оскільки дерево не має вогнестійкість. Тим часом, обов'язковою умовою ввода дерев'яної будови в експлуатацію є отримання у спеціальної служби висновку про його пожежноу безпеку, життя і здоров'я осіб, які будуть перебувати в такій будові, не повинні бути під загрозою.

Які ж існують правила протипожежної безпеки при будівництві будинків та інших будівель з дерева?

- протипожежні правила говорять, що відстань між такими будинками не повинно бути менше 15 метрів. Однак допускається і меншу відстань - 6 метрів за умови, що у дерев'яної будови низький рівень пожежобезпеки;

- високий ризик загоряння дерева передбачає проведення цілого ряду заходів, спрямованих на захист дерев'яної будови від пожежі: ще на стадії проектування передбачається спеціальний комплекс захисту електропроводки і інших електричних систем від загоряння, фасад і внутрішня частина будівлі обробляються спеціальними вогнетривкими просоченнями, вогнезахисним рулонний матеріал МБОР. Всілякі засоби декоративного оздоблення - лаки, фарби - повинні бути вогнестійкими і безпечними. Бути повністю впевненим у безпеці можна в такому дерев'яному будинку, при будівництві та проектуванні якого були враховані всі нюанси і вжито всіх необхідних вогнезахисні заходи.

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017551 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016459 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016625 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016455 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016480 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016472 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016452 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016632 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016489 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
 • Скільки коштує побудувати будинок 01.04.201637 Скільки коштує побудувати будинок
  Скільки коштує побудувати будинок? Це питання цікавить усіх дорослих, самодостатніх людей, які мріють про затишний, комфортний і красивий приватний будинк або котедж.
наверх