Україна м. Київ

інформація про продавців
в категоріях і товарах

 • (098) 158-80-88
 • (044) 362-50-37

укр

 • укр
 • рос
 • 0
 • Кошик порожній
Виробники

Вогнезахист дерев'яного будинку

Вогнезахист дерев'яного будинку

Вогнезахист дерев'яного будинку

06.07.2016380

Для чого тільки не використовують цей будівельний матеріал: будують лазні, сауни, індивідуальні житлові будинки, промислові приміщення і багато іншого. Однак є у такого матеріалу один недолік - високий ризик загоряння, оскільки дерево не має вогнестійкість. Тим часом, обов'язковою умовою ввода дерев'яної будови в експлуатацію є отримання у спеціальної служби висновку про його пожежноу безпеку, життя і здоров'я осіб, які будуть перебувати в такій будові, не повинні бути під загрозою.

Які ж існують правила протипожежної безпеки при будівництві будинків та інших будівель з дерева?

- протипожежні правила говорять, що відстань між такими будинками не повинно бути менше 15 метрів. Однак допускається і меншу відстань - 6 метрів за умови, що у дерев'яної будови низький рівень пожежобезпеки;

- високий ризик загоряння дерева передбачає проведення цілого ряду заходів, спрямованих на захист дерев'яної будови від пожежі: ще на стадії проектування передбачається спеціальний комплекс захисту електропроводки і інших електричних систем від загоряння, фасад і внутрішня частина будівлі обробляються спеціальними вогнетривкими просоченнями, вогнезахисним рулонний матеріал МБОР. Всілякі засоби декоративного оздоблення - лаки, фарби - повинні бути вогнестійкими і безпечними. Бути повністю впевненим у безпеці можна в такому дерев'яному будинку, при будівництві та проектуванні якого були враховані всі нюанси і вжито всіх необхідних вогнезахисні заходи.

Інші новини разділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017485 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016396 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016548 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016398 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016423 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016417 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
наверх