Конечно, вы никогда не можете чувствовать себя прекрасно, если будете ложиться спать в спальне, где все разбросано повсюду, с мрачными и покрашенными "на любителя" стенами!
 • 0
 • Кошик порожній

Выбор обоев и как определиться

Выбор обоев и как определиться

Выбор обоев и как определиться

21.04.201329

Заброшенная спальня может стать большим разочарованием. Однако когда дело доходит до декорирования спальни, одной из самых больших проблем является правильный выбор обоев. В наши дни, конечно, стены возможно повторно покрасить. Но сколько это займет времени? И вы уверены в том, что эта краска экологически безопасна? Обои, в свою очередь, предлагают сотни и тысячи узоров и рисунков на выбор.

На самом деле обои обладают рядом преимуществ по сравнению с обычной покраской стен: их легко очистить от любых пятен; они скрывают пятна и грязь, недостатки и дефекты в штукатурке стены более эффективно; предоставляют неограниченные возможности для декорирования спальни.

Вот несколько советов, которые помогут вам в этом:

Для небольших спален выбирайте полосатые обои. Вертикальные полосы делают потолки выше, в то время как горизонтальные полосы могут сделать их шире.

Используйте роскошные обои на потолке комнаты в качестве альтернативы простым стенам, предоставляя комнате ощущения гламура.

Выбирайте обои с утонченным принтом, чтобы ваша комната выглядела женственно. Сочетайте их с белоснежными, соблазнительными постельными принадлежностями для дорогого внешнего вида и ощущения.

Выбирайте французские обои модных цветов (глубокий розовый и грязно-белый) для усиления ощущения романтики.

Используйте черные и серебряные или золотые, элегантные обои с большим узором для добавления спальне драматического эффекта.

Для создания уюта объедините узорные обои, обычную покраску стен и ткани в одинаковой цветовой гамме. Мерцающий металлический дизайн обоев на всех 4 стенах может добавить очаровательную нотку вашей спальне. 

 

Інші новини розділу

 • Як облаштувати дитячу кімнату 22.02.2017631 Як облаштувати дитячу кімнату
  Розробка дизайну дитячої кімнати - завдання досить відповідальне. Дитяча кімната повинна поєднувати в собі зони для відпочинку, занять та ігор і при цьому бути безпечною для свого господаря і досить просторою.
 • Купівля фабрики основні аспекти 11.08.2016542 Купівля фабрики основні аспекти
  Які аспекти слід враховувати при покупці готового підприємства, в даному випадку - фабрики.
 • Поради як робити ремонт поетапно 10.08.2016745 Поради як робити ремонт поетапно
  Поради, над чим замислитися після початку будівництва вашого будинку
 • Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка 02.08.2016560 Конструктор LEGO - найулюбленіша і впізнавана дитяча іграшка
  Світ дитячих іграшок складно уявити без унікального конструктора Лего, який є мрією кожної дитини. Основа успіху дитячого конструктора - висока якість деталей, різноманітний асортимент, простота і універсальність.
 • Вогнезахист дерев'яного будинку 06.07.2016526 Вогнезахист дерев'яного будинку
  Дерево - прекрасний довговічний екологічно чистий будівельний матеріал. У дерев'яному будинку так приємно знаходитися: він теплий, затишний, в ньому навіть дихається легко.
 • Особливості воріт для особистого використання 06.07.2016560 Особливості воріт для особистого використання
  Одним з найбільш логічних предметів для будь-якого гаража або ангара є ворота. Незважаючи на те, що вибір конструкцій цих виробів досить обмежений, з кожним днем покупцям стає все складніше визначитися зі своєю покупкою.
 • Переваги виготовлення сходів на замовлення 01.07.2016551 Переваги виготовлення сходів на замовлення
  При проведенні ремонту та оздоблення в будинку його власники намагаються оточити себе якісними, зручними і функціональними речами. Якщо йдеться про облаштування двоповерхового будинку або багатоярусної квартири, багато часу приділяється вибору сходів. Саме вони виступає в ролі сполучного елемента між поверхами.
 • Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій 27.06.2016528 Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій
  Металоконструкції для будівництва. Швидкомонтовані будівлі виробничого та іншого призначення на металокаркасі. Переваги швидкомонтованих будівель з металоконструкцій
 • Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю 21.06.2016717 Тротуарна плитка особливості даної альтернативи натуральному каменю
  Тротуарна плитка набула поширення завдяки поєднанню в собі доступної вартості і прекрасних технічних якостей.
 • Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше 12.05.2016568 Замовити металопластикові вікна в Україні онлайн стало простіше
  Інтернет торкнувся всіх сфер нашого життя, в тому числі сфери обслуговування і ремонту. Зараз практично нічого не треба робити для того, щоб залучити на будинок будь-якого фахівця або замовити будь-який товар, наприклад вікна європейської якості.
наверх